Wpis z mikrobloga

zrobilem zakupy internetowe jakies randomowe ale nie powiem z jakiego sklepu bo scrummy.pl nie chce mi placic za reklame a poza tym to pare rzeczy jest też z innych źrudeł

smacznego

#phaxidieta
phaxi - zrobilem zakupy internetowe jakies randomowe ale nie powiem z jakiego sklepu ...

źródło: 1000016906

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@olokynsims: zobaczymy kto pierwszy umrze, ja jedzac trucizne czy ty odmawiajac sobie wszystkiego przez cale zycie, zawolam cie do tego wpisu za 50 lat
  • Odpowiedz
@phaxi: paradoksalnie jedzenie tej "trucizny" może lepiej na ciebie wpływać, bo jedząc to co lubisz wytwarza się dopamina, serotonina, endorfiny które pozytywnie na ciebie wpływają, a jak ktoś je niekoniecznie to co lubi to organizm reaguje neutralnie, już nie wspominając o tym że to "zdrowe" jedzenie często jest tak samo napakowane chemią
@olokynsims
  • Odpowiedz
zobaczymy kto pierwszy umrze, ja jedzac trucizne czy ty odmawiajac sobie wszystkiego przez cale zycie, zawolam cie do tego wpisu za 50 lat


Najpierw to się naucz to czego służy alt na klawiaturze, i zaimki z wielkiej litery piszemy, a potem kogoś wołaj.

@phaxi: @12lat25cm: wieczne bodźcowanie układu dopaminowego, prowadzi do rozregulowania przekaźników, polecam w temacie: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4882912/mozg-chce-wiecej-dopamina-naturalny-dopalacz

I w ogóle ciekawe rzeczy piszesz, zdrowe jedzenie ma w sobie
  • Odpowiedz