Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie można zgłosić płaczace dziecko? Odkąd zaczeły się upały i mam otwarte okno, to słyszę płaczące dziecko. Nie tak normalnie płaczące, ono się drze, jakby je ze skóry obdzierano. Moja matka powiedział, ze ono tak płacze, bo mu gorąco. No ok., #!$%@? wiem o dzieciach, więc uznałam, że faktycznie tak jest. Ale to było 1,5 miesiąca temu, a ono nadal płacze niemal codziennie, i mocno podejrzewam, że dzieje mu się jakaś krzywda. Chcę zadzwonić na policje, albo do MOPS, ale co mam im powiedzieć? "Gdzieś na osiedlu płacze dziecko, chyba w bloku obok (120 mieszkań), szukajcie sobie"? Nigdy takiej sytuacji nie miałam, więc w sumie nie wiem, co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#niewiemjaktootagowac #pomoc #patologiazmiasta ?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Alzena: Tylko, ze to jest co najmniej 120 mieszkań, równie dobrze może być 360, albo 480. Takie typowe osiedle z PRL, z taką właśnie mentalnością (wiem, bo sama byłam bitym dzieckiem , które dosłownie błagało sąsiadów, żeby zadzwonili na policję i wszyscy mieli do w dupie), więc nawet, jakby zaczęła wypytywać ludzi, to nikt mi nic nie powie :(
  • Odpowiedz
  • 1
@Noicozezebowniema: Tak to bym uznała, ze wykop #!$%@? i napisałabym mu to samo, co ty xD A teraz, to się boję, bo on to napisał idealnie w momencie, w którym mój komputer zaczął się wieszać xD
  • Odpowiedz
@FrauWolf: postaraj sie jak mozesz zlokalizowac chociaz troche dokladniej gdzie to jest i zgłoś na policje albo do opieki. W zadnym wypadku nie odpuść tego, ja bym sobie nie wybaczył ze nie zareagowałem bo mi sie nie chcialo. Od gorąca zadne dziecko nie bedzie sie darło
  • Odpowiedz