Wpis z mikrobloga

Wykopki:

"Baby są nudne, nie mają żadnych zainteresowań, ich jedyną pasją i sensem życia są dzieci, jak się pojawi dzieciak w życiu takiej różowej to mąż od razu idzie w odstawkę, o niczym się z takimi nie porozmawia tylko o tym jakie dzieci są fajne, szkoda zachodu na kobiety, lepiej bzikać i zostawiać bo jeszcze się takiej odpali instynkt macierzyński i będzie chciała chłopa wrobić w dziecko, baby są głupie, jak można chcieć mieć rozrywane krocze i nieprzespane noce na własne życzenie iks de."

Też wykopki:

"Baby są głupie, teraz dzietność spada a te coorwy dzieci nie chcą rodzić, Polska wymiera, a one wymyślają jakieś psacierzynstwo i psiecko, zamiast się wziąć w garść i rozmnażać, najlepiej minimum 3 dzieci na głowę a do tego oczywiście praca zawodowa i zajmowanie się domem bo mąż nie będzie darmozjada w domu trzymał. Te które nie chcą mieć dzieci, przymusowo zapładniać albo wysłać na front"

Również wykopki:

"Jestem niebieski i nie chcę mieć dzieci, dobrze mi jak jest, i jestem dlatego mądry i odpowiedzialny, bo mam świadomość, że nie nadaję się na rodzica a więc nie skrzywdzę nigdy żadnego dziecka, ale za różowymi też się nie rozglądam, bo te w moim wieku albo mają dzieci albo ciśnienie na dzieci".

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #childfree #dzieci #p0lka
  • 17
  • Odpowiedz