Wpis z mikrobloga

Autystyczny blackpill jest na tyle brutalny, że nawet kobiety nie udają i otwarcie mówią, że nie chciałby być w związku z autystom, że nie przepadają za nimi i że, to it's over. "Skup się na czymś innym, żyj sam dla siebie". A samotność dobija i frustruje.
#przegryw #autyzm #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WielkiNos czyli co, w #!$%@? lecieć całe życie? Ja chcę fajnej, zdrowej relacji, w której będę mógł być sobą i moja partnerka będzie wiedziała o mnie takie fundamentalne rzeczy jak to, że mam aspergera. Nie wyobrażam sobie ukrywania czegoś takiego przed dziewczyną.
  • Odpowiedz
@eaxata znam jedną parę gdzie kobieta neurotypowa jest z autystą. Dopiero niedawno się dowiedzieli, że on jest w spektrum. Po tym jak zdiagnozowali u dziecka autyzm. Nikt nie mówi nic o nie byciu sobą. Dzięki diagnozie i lepiej się rozumieją i lepiej rozumieją jego. Chodzi mi o to, że nie każdy jest wcześnie diagnozowany i nie każdy wie.
  • Odpowiedz
Dopiero niedawno się dowiedzieli, że on jest w spektrum. Po tym jak zdiagnozowali u dziecka autyzm


@WielkiNos: no to historia jak mój stary w sumie. Tylko że ja już wiem, więc musiałbym to zatajać, przynajmniej na początku. Nie bardzo to jest fair w moim odczuciu.
  • Odpowiedz