Wpis z mikrobloga

@Wwojtek: to chyba nie najlepiej świadczy o partii politycznej chcącej zmienić Polskę, że nie potrafi zebrać 130 kandydatów w skali kraju i musi obsadzać miejsca na listach członkami rodziny?
  • Odpowiedz
@SirBlake: nie mowie, że to dobrze czy źle, bo zdałem tydzien czy dwa temu to samo pytanie o jego corke w zach-pom. Twierdze tylko tyle, że to zapychacze miejsc i są ciekawsze rzeczy, do których mozna sie przyczepic u korwina.
  • Odpowiedz
@Vealheim: Analogia z Kaczyńskim jest nietrafiona, bo obaj czynnie angażowali się w politykę. W przypadku Korwinów są to tylko starty wyborcze, trudno wskazać mi ich jakąkolwiek działalność polityczną poza byciem na liście co wybory. Ten sam motyw co wystawienie pięciu Ziobrów przez SP, albo politologa Aleksandra Kwaśniewskiego przez TR. Czyli zagrywka na nazwisko. Zdecydowanie nie pochwalam takich strategii, choć częściowo rozumiem motywacje stojące za takim ruchem. Dlatego wrzuciłem.
  • Odpowiedz
@SirBlake: JKM mówił, że obsadza rodziną listy, bo głupi ludzie głosują na nazwisko które im się kojarzy nie patrząc nawet kto to jest.

Krul się chwalił, że spał z 200 czy 300 kobietami... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ginden: masz może źródło? sam gdzieś to czytałem, a potem nie mogłem znaleźć.
  • Odpowiedz