Wpis z mikrobloga

Szukam "agresywniejszego" Gravela. Coś do 3500 zł. Zależy mi na bardziej "sportowej" pozycji i ramie, która na wysokość jest zbliżona do rowera szosowego i jest wysoka.

Na oku mam:
- KROSS ESKER 1.0 (ale nie wiem, czy nie będzie zbyt turystyczny. No, i ta rama, nie idzie zbyt w dół?)
- Accent gravel FALCON (on wydaje się idealny pod względem budowy, ale jest o nim bardzo mało informacji)
- ROMET ASPRE 1

Przesiadam się z MTB właśnie na Gravel, bo jeżdżę dużo po szutrze. Z drugiej strony, chcę zap$@# po ubitym terenie oraz asfalcie podoba mi się ta pochylona pozycja i wysoka rama.

Jakby mnie było stać, to bym kupił szosę road plus - ale nie stać. Nie wymagam cudów. Jeździłem chińskim MTB i było dobrze. Gravel do 3500 w pełni mi wystarczy. Proszę, pomóżcie noobowi.

#rower #gravel #rowery #kross #romet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@daaamianek Rometa Boreasa mam od kilku miesięcy. Polecam mocno. Świetny rower już z fabryki. Nie musisz na dzień dobry wymieniać ani owijki, ani pedałów, ani siodełka. Wszystko w tej kasie jest na wysokim poziomie. Odbierasz ze sklepu, ustawiasz siodełko i walisz 100 czy 200 kilometrów z bananem na ryju.
  • Odpowiedz
- KROSS ESKER 1.0 (ale nie wiem, czy nie będzie zbyt turystyczny. No, i ta rama, nie idzie zbyt w dół?)


@daaamianek: Oj nie jest. Mozna sportowo na nim pojeździć. Wada to hamulce, nawet po regulacji jest trochę lepiej ale wciąż tragedia. Poza tym na start dobry rower
  • Odpowiedz