Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie #!$%@? zycie we wspolczesnym swiecie. Nie ma szans odpoczac zyjac w miescie. Czlowiek sobie pojdzie do lasu, jezdza tymi crossami, lataja dronami, imprezy wszedzie, grille, beach bary. Jebla idzie dostac. Kompletnie nie ma miejsc spokoju dla ludzi, ktorzy chca sobie odpoczac. Nawet sasiedzi muzyka ciagle, radio, naprawianie aut w garazu i gazowanie itd, itd. Nienawidze wspolczesnego swiata. Inb4 wyprowadz sie na wies. No, no, bede tam swietnie zarabial.
Poplakalem to #!$%@?.
#zalesie #gorzkiezale #patologiazmiasta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
Weekendy to rzeczywiście wszędzie dużo ludzi. Najlepiej jak masz taką robotę,że weekend pracujesz, a w tygodniu możesz mieć wolny dzień. Całkiem inaczej. Jak masz kasę to jeszcze możesz na jakiejś wiosce kupić chałupę, ale to musi być już taka wiocha na końcu świata pod lasem, bo w takiej większej to też nie ma spokoju.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chyba trochę przesadzasz, albo faktycznie łakniesz takiego totalnego odludzia

są w mieście miejsca totalnie zatłoczone, ale są różnego rodzaju parki czy laski gdzie naprawdę niewiele osób łazi zwłaszcza w godzinach porannych
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @NowyStaryMirek w sumie racja, pochodze ze wsi i mi to przypomniales. Dodam jeszcze pilowanie gruzow przez patusow i wszedsie place zabaw gdzie dzieci dra peesdy tak ze sie nie da posiedziec. Ogolnie siedzenie w domu z zamknietymi oknami lub zatyczki to jedyna opcja zeby poczytac ksiazke, obejrzec film.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @NowyStaryMirek zazdroszcze, ja gdyby nie brak zycia towarzyskiego na wsi, zrobilbym wszystko by zaszyc sie w jakims lesie. Teraz poszedlem do malutkiego malo znanego parku i bylo cicho przez 30min az przyszly jakies dzbany grac w padla plastikowymi ch wie czym, huk na caly park xddd

  • Odpowiedz