Wpis z mikrobloga

@rubingramrap99: Jedna z niewielu, które przeszedłem dwa razy pod rząd, bo:
- było mi mało
- za pierwszym razem olałem na początku fabułę.
Gdybym miał na czym, grałbym jeszcze dziś (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Zamroczony: Wyprzedziła swoje czasy. Wiele możliwości, duży wybór broni, rozbudowany tryb walki z wrogami i super zróżnicowane lokacje, w dodatku bardzo klimatyczna. Misja na lotnisku do dzisiaj jest moją ulubioną. Bardzo lubię główną bohaterkę - Konoko i jej fioletowe włosy.
  • Odpowiedz
@rubingramrap99: Jasne, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem w limbo, kiedy chcę kupić i mam za co, ale nie mam po co. Ja nie mam czasu, dziecko za małe na komputer, a jak zostawię żonie, to już wolałbym kupić dziecku ¯\(ツ)/¯ Ale chyba kupię cokolwiek dla ONI i Dungeons Keeper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubingramrap99: do dzisiaj pamiętam jak w biegu łapało się gościa za szyję i okręcało dookoła, kopiąc wszystkich w pobliżu (a typkowi przy okazji ukręcało kark) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 miałem oryginal, nie wiem skąd, byl w domu. Niestety nie dalo rady odpalic tego na moim kompie. Pare razy probowalem ale to sie nawet nie uruchamialo. Lezy gdzies ta plyta ale nigdy nie zagralem...
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 cyklicznie odpalam sobie speedrun na yt, świetna gra przeszedłem ja może raz, ale w pamięci zapadła jak #!$%@? więc musiała być swietna :D. To samo z Drakanem, genialna gra + smok co strzela kulami ognia, szkoda że takie perełki remasterów nie dostają.
  • Odpowiedz