Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Frajerstwo zielonek, które dopiero wchodzą na rynek wykopowy, to jedno wielkie nieporozumienie. #pdk

Kiedyś była bieda i wiadomo było, że trzeba sobie radzić. Każdy wiedział, że "Wykopek musi kombinować", bo bez głowy na karku za Wykopu 1.0 nawet plusików nie zdobyłeś. A teraz płatkom śniegu od dobrobytu w dupach się poprzewracało i zachowują się jak baranki, które robią co się im pokaże palcem i zamiast samodzielnie myśleć to grzecznie słuchają się co im ktoś powie.

Wracając do tematu, Zielonka chciała sobie dorobić i nawiązała współpracę z bordo, żeby szkalować białka. Kto w ogóle białka ulotkami teraz szkaluje xD Ale mniejsza z tym, bo chłop to jakiś typowy bordo.
I wyobraźcie sobie, że zamiast tak jak zielonki z mojego pokolenia z lat 00 trochę poudawać, że się szkaluje, a potem #!$%@?ć paste o serwerowni, albo jak typ za bardzo postuje, obserwuje i każe pisać grubaimanlet, żeby po kryjomu postować pszenice to ona grzecznie postowała i próbowała ludzi przekonywać, a potem grzecznie mu mówiła ile osób dało jej plusa, za co jeszcze zbierała krytykę, że mało xD

Tym bardziej, że wiedziała, że typ przegrywowy, bo przed nią inna pomarańczka już była i przez bite 7 godzin rozdawała średnio ponad 1 plus na minutę, a dla niego to było mało i ją krytykował, a sam potem zademonstrował jak przez 1 godzinę wciskał średnio co 10 sekund komuś plusa i domaga się od nich żeby one też tak w takim tempie przez 7 godzin za ludźmi biegały i na siłę wciskały XD

Ja jej mówię ja #!$%@? ogarnij się, następnym razem przyjdę do ciebie to od ciebie wezmę jak nie połowę to przynajmniej tą 1/3 memów mi dasz i wyrzucę w domu jak boisz się, że po całym mieście będzie do śmietników zaglądać, a ona na to, że.... tak nie można.... bo to nieuczciwe... xD

Ale spoko, poczekamy, stawiam na to, że jeszcze paru bordo przegrywów wykopu ją przetyra to ją prędzej czy później wyleczą z tego frajerstwa i później sama z siebie będzie się śmiać wspominając jaka kiedyś była naiwna.
Też zauważyliście, że jest problem obecnie wśród młodych zielonek z pragmatyzmem, czy to tylko z mojej zielonki jest taka naiwna uczciwa zielonka? Kiedyś nie było mowy o takim frajerstwie, bo tacy ludzie nie przetrwaliby w latach 00. Wiadomo było, że wtedy trzeba było kombinować, a teraz nie trzeba kombinować i dlatego wykopki nienauczone życia są.

#firma #praca #lodz #hr #pieniadze #damprace #ebook #historia #przemyslenia #rozkminy #pracbaza #kolchoz
Yurakamisa - Ja #!$%@?. Frajerstwo zielonek, które dopiero wchodzą na rynek wykopowy,...

źródło: 9293dc914996ddce266877e4dc2e242d25bfe1bac4ab2de1ad9fcd70871e1997

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach