Wpis z mikrobloga

Leci 23 dzień bez alkoholu, w weekend miałem grilla, myślałem że będzie ciężko bez procentów jednak muszę przyznać że było w pyte, nawet mi nie przeszkadzało że inni pili, więc jest kolejna motywacja. Z zalet to coraz lepiej mi idzie na basenie, ciśnienie z podwyższonego od 2 dni wróciło mi do książkowego, #nerwica także coraz słabsza, zdarzą się jeszcze momenty gdzie somaty ukąszą, jednak nauczyłem się je skutecznie olewać i w 5-10 min znikają. No i powoli kończę składać puzzle z cyberpunk. Z minusów to przy takiej pogodzie jak dzisiaj gorąco i słonecznie to wchodzi ochota na napicie się browca, jednak z dnia na dzień ta ochota jest słabsza, jeszcze wiem że przede mną faza muru za jakiś tydzień lub dwa, jednak o niej nie myślę i cieszę się z tego co mam :D

#alkoholizm #alkohol #chwalesie #wygryw
drakan8 - Leci 23 dzień bez alkoholu, w weekend miałem grilla, myślałem że będzie cię...

źródło: cyberpunk2077-metro-content

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@otto13: Chyba nie. Liczyłem na jakiś progres, a to nie daje absolutnie nic. Gówno z tego życia mam i tak, po prostu na trzeźwo jestem bardziej #!$%@? na to, jak wygląda świat i na to na co nie mam wpływu a ma wpływ na moje życie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Suheil-al-Hassan: Widzisz najważniejsze w odstawieniu alko to zmiana myślenia i zastanowienia się po co to robimy, mi w tym pomogły mordercze kace i to nie po ostrym zachlewaniu, ale wystarczyło 4-5 piw abym zdychał przez 2-3 dni i to psychicznie, druga sprawa zorientowałem się ile czasu traciłem na piciu, tak jak jeszcze w czerwcu myślałem że doba jest za krótka, tak teraz nagle mam czas na dłuższy trening na basenie/składanie
  • Odpowiedz
@drakan8 Ja nie piję już od kilku lat i jest git. Nie mam już żadnych smaków, a sam alkohol praktycznie znienawidziłem. Można by powiedzieć, że delikatnie gardzę ludźmi spożywającymi to gówno xd.
Na weselu siostry planuje napić się jakiegoś picollo i #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej nie będę rzygal do miski, jak za dawnych czasów.
  • Odpowiedz