Wpis z mikrobloga

#!$%@? wczoraj taki gorąc był. Poszedłem do "parczku" wypić piwko po robocie. No i oczywiście psy. Oczywiście zawinilem, ale chodzi o podejście policji. Dzień dobry, dzień dobry, interwencja będzie nagrywana, a ja patrzę te kamerki na kamizelkach nagrywają krzaki. Dostałem do podpisania mandat, a dopiero później psiarski mnie zapytał czy wszystko ok. Powiedziałem, że tak, ale nie zgadza się ulica xD w nerwach byłem. Na dodatek nie zostałem pouczony o możliwości złożenia zażalenia w jaki sposób prowadzą czynności. Podczas interwencji dużo było pytań, gdzie pracuje, co robię tutaj, ale zapytałem, że skąd te pytania i w ogóle czemu to przestali. Później pan pies pytał mnie czy miałem konflikty z prawem. Więc mówię, że przecież macie wszystko w tym śmiesznym tablecie. A on mówi, że musi sprawdzić czy to ja, mimo, że otrzymał dowód. To mówię, że za posługiwanie się nie swoim dowodem jest paragraf. Później pytali mnie o adres zamieszkania, ale podałem zameldowania.

Czy ten mandat będzie wazny, jeśli miejsce jego wystawienia się nie zgadza?
Czy mogę zlozyc to zażalenie, że nie zostałem pouczony o swoim prawach? Jeśli tak, to gdzie?

najlepsze to, że mieszany patrol, typ 170max/65kg wagi, a jego koleżanka prawie równa ze mną 183 mam, a wagi to z 80kg
#policja #mandat #niewiemjaktootagowac #prawo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@sberatel mi nic to dawać nie musi. Jak już klepia formułki i się rzucają do ludzi o rybę jak był covid to tak samo do nich podchodzę. Czy jak złoże zażalenie to do czasu wyjaśnienia sprawy, będą mieli cofnięte dodatki?
  • Odpowiedz