Wpis z mikrobloga

@Khebib: Chcesz mi powiedzieć, że jakaś laska korzysta z tego profilu w wieku 18 lat jak jest więcej apek dla ludzi w młodym wieku? I jeszcze ten opis. Tam pewnie siedzi jakiś spocony janusz a wy się łapiecie na takie baity. Ostatni ktoś wrzucał tutaj laske ze zdjęciami które latały po pintereście
  • Odpowiedz
  • 1
@ernesto94 To jest tylko twoja projekcja że tak jest,nie chciałbyś żeby tak było więc wypierasz jakimiś fejkami.

Nie dociera do ciebie że mlode polki są indoktrynowane i takie opisy i preferencje już nikogo nie dziwią? Woli czarnych i tyle, pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
@Khebib: Xddd chodzi mi o to że na portalach typu fotka jest w cholere dużo starych zboczeńców co trzepią konia podając się za dziewczyny a wy w to wierzycie. Jak dla mnie to może je #!$%@?ć kto chce i ile chce a nie jakieś "projekcja i wypierasz" xdd
załatw jej IG to wtedy pogadamy.
Te portale służą do tego żeby kase wyłudząć od takich jak wy za fotki itp xd
  • Odpowiedz
  • 0
@ernesto94 Jak "wy" #!$%@?, jak ja nie kupuję żadnych fotek. A to że ty nie masz do czynienia z babami to widać bo nie wiesz jak to teraz wygląda, ale spokojne. Niedługo usłyszysz od polki że masz świński kolor skóry. Też pewnie powiesz ze to fejk.
  • Odpowiedz
@Khebib: XD mam doczynienia z babami i to bardzo duże. Jak widzę na jakimś portalu, że laska ma 18 lat + dziwny opis to na 99% to jest fejk założony przez gości XD
Śmiało, załatw od niej IG to zobaczymy czy to real acc bo dam rękę, że tam siedzi za monitorme jakiś Przemek co wali konia XD
  • Odpowiedz
@Khebib: Tak tak 18 latka urodzona w 2006 roku nie ma IG 🤦‍♀️
To że jakaś laska ma upodobania i jej się podobają czarni OK ale przestańcie wrzucać takie bajty bez weryfikacji bo tam za monitorem siedzi sobie Przemuś 🤦‍♂️
  • Odpowiedz
@ernesto94: Tak tak, pytasz mnie o ig konta do którego nie ma linku, bo jest jego zdjęciem XD

Widzę że cię zabolało, bo przemusiujesz?
Zdam ci więc ostatnie pytanie, które ci zamknie mordę, byłeś w cubano?
  • Odpowiedz
sam rucham szony z tindera


@ernesto94: Ja cię w ogóle o to nie pytałem, ale skoro sam o tym piszesz to od razu śmierdzi fejkiem, ogierze z wykopu XD

A ja ci piszę że nie wszystko to fejki i ten może nim nie być, u po co się pultasz?
  • Odpowiedz