Wpis z mikrobloga

#psiarze #takaprawda #polska #bekazpodludzi #psy #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta #zwierzaczki #p0lka
wcale się nie dziwię, że ludzie rzucają kiełbasę z pineskami. Zauważyłem że coraz bardziej te pieski nie mają żadnej kontroli nad sobą i rzucają się na przechodniów i drą pyska jak się przechodzi, ale w taki wręcz opętańczy sposób jakby postradały zmysły. Dosłownie w te psy wstępuje jakiś obłęd. Gdyby nie siatka albo smycz to by się rzuciły na każdego przechodnia.
Zero tresury ze strony psiarzy. Piesek nie ma za grosz szacunku do człowieka. Najgorsze jak ci się trafi taka zidiociała parka bez dziecka, która sobie zrobiła z pieska owoc swojego żywota. Chorzy psychicznie.
Ja teraz jak idę na spacer gdzieś poza miasto, gdzie wiem są domki z psami, to zawsze zabieram taki metalowy kijek do chodzenia. Raz wyskoczył na mnie taki pies z czyjejś posesji - jak kundlowi przywaliłem takim żelastwem po pysku to prawie się zesrał na miejscu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sberatel: @Geek0n w jaki sposób określić kanapowego pieska wielkości mojej stopy, który stoi obok swojej durnej panci bez smyczy i rzuca się na chłopa 186cm 90kg? Mógłbym mu zgnieść łeb nogą. A nie pozwolę się zastraszyć kundlowi. Te zwierzęta nie mają żadnego instynktu, bo ich właściciele, bambiki, ich oduczyli instynktu. Teraz te pieski to jakieś upośledzone niedojdy.
  • Odpowiedz