Wpis z mikrobloga

Cześć,

chciałem rozwiać kilka wątpliwości odnośnie dalszej kariery, a nie mam w swoim otoczeniu osób w podobnej sytuacji. Został mi rok magisterki i chciałbym wyrwać się z SSC. Mam ponad 2 lata doświadczenia w działach RTR\GL plus staż w big4 w podatkach (nie to moja bajka). Warto pchać się do audytu? W ogloszeniach o pracę widzę, że wciąż otwiera wiele możliwości, a w SSC czuję, ze stoję w miejscu plus mam obawy że zaraz mnie wymienią na tańszego Hindusa. Ze swoim doświadczeniem myślę że mógłbym celować w asystenta/starszego asystenta. Da sie wyciągnąć z 7-8k brutto? Może komuś udało się wyjść z SSC i ma jakieś porady albo chciałby się podzielić doświadczeniami? Przyjmę wszystko.
#pracbaza #audyt #big4
#ssc #finanse #ksiegowosc #korposwiat
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@downright2501: nie mam pojecia, ale po licencjacie poszedłem w audyt w big 4 i siedze tu od 2 lat, więc jak chciałbyś cos wiedzieć jak wygląda rekrutacja czy praca asystenta to moge pomóc
  • Odpowiedz
@downright2501: próbuj na A1 (Asystent 1), stawka powinna być w okolicy 7500 brutto w zależności od koloru. Jak się sprawdzisz to po roku dostajesz awans na A2 I tutaj już ok. 10k brutto.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU pracowałem w BIG4, odczułem na sobie jak ta praca niszczy i próbuje przestrzec innych by nie łykali tych tego worka kłamstw stworzonych przez PR (w które sam wierzyłem jako młody absolwent)

Znam na pewno jakieś 7 osób, które w rozmowie ze mną przyznały, że skorzystały przez tę pracę z pomocy psychiatry/psychologa. Część się pewnie nie przyznała a kolejna część powinna skorzystać dla ich zdrowia...

Natomiast co do związków to sam
  • Odpowiedz