Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych którzy mają wesele już za soba ewentualnie się na tym znają - co się robi z kasą którą się dostaje w kopertach? Tzn wiadomo, ze sie wydaje ale gdzie te koperty są w trakcie wesela? Świadek je zabiera i chowa do samochodu czy jak? Bo taka mam rozkmine teraz #kiciochpyta #wesele #pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drogba90: samochód to słaba opcja. U nas w mieście ukradziono tak koperty dwójce policjantów xD jak pojechali na cmentarz. Warto pogadać z managerem sali weselnej, pewnie mają jakiś sejf albo pokój gdzie można schować. Znam też przypadki gdzie świadek zawoził kasę do domu, któregoś z młodych.
  • Odpowiedz
@drogba90: Zalezy kiedy jest zaplanowane dawanie kopert.:P

Jak zaraz po kosciele to swiadek zbiera i zawozi do domu. Jak na sali to juz jak chcesz. No i pytanie jak daleko od domu jest impreza. jak w miare blisko to zawozi do domu jak daleko to zawozi na kwatere. Ja bym w aucie nie trzymal :P
  • Odpowiedz
@drogba90: Można i do samochodu, ale często domy weselne mają zamykane pokoje dla młodych. A jeśli to hotel i nie oferuje domyślnie pokoju, to warto wynająć, choćby dla prywatnej, niezaszczanej i niezarzyganej toalety, albo żeby się przebrać, siąść na chwilę w spokoju itd.
  • Odpowiedz
@drogba90 u mnie świadek koperty do koszyka wkładał. Kupiliśmy specjalny koszyk na to. Koszyk do auta, jechaliśmy na salę weselną to na sali weselnej były pokoje i jeden był dla pary młodej to tam wstawiliśmy se ten koszyk i pokój na klucz
  • Odpowiedz