Aktywne Wpisy

aukolb +186
Ludzie kochani gdzie wy mnie wysłaliście xDD
Wpadam ogólnie kilka osób było, zagranicznych z dziećmi na placu zabaw. Prezes z Klapkiem siedzieli z boku i rozmawiali, zamówiłem americano z lodem i już się zaczynają schody xD kawa 1.5 USD, daje 10usd i uuu problem z resztą, musiałem te g---o pieniądze riele wyciągać xd
Dostałem kawę, jakąś taką jasna, w smaku tak jakby to było drugie albo trzecie parzenie. Zdecydowanie najgorsze americano w
Wpadam ogólnie kilka osób było, zagranicznych z dziećmi na placu zabaw. Prezes z Klapkiem siedzieli z boku i rozmawiali, zamówiłem americano z lodem i już się zaczynają schody xD kawa 1.5 USD, daje 10usd i uuu problem z resztą, musiałem te g---o pieniądze riele wyciągać xd
Dostałem kawę, jakąś taką jasna, w smaku tak jakby to było drugie albo trzecie parzenie. Zdecydowanie najgorsze americano w
źródło: image_picker_6B1A50BD-29A8-4A6E-BF84-29F90F744835-9708-0000011D9446EAA4
Pobierz
freddd +176
Zjadłoby się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000049267
Pobierz




Druga jazda i gleba, bo zagadałem się z żoną.
Później było ok. Aż po miesiącu znowu się zagapiłem i lecę na bok :D
A dalej już bez przygód.
Zrezygnowałam z SPD jak coś poszło nie tak i nie wypięły mi się w górach. Upadłam na skałki w sierpniu, bolało do grudnia. Od wtedy nawet w szosie mam platformy z pinami.