Wpis z mikrobloga

Czy u Was w mieście też tak jest że musicie paranoicznie przestawiać samochody codziennie w innym miejscu żeby was nie okradli? Ja codziennie parkuje w innym miejscu bo już raz zastałam auto na lewarku. Była już akcja , że podpalono na raz 5 samochodów. Ludzie później zbagatelizowali sytuację i nadal tam parkowali. Miesiąc później znów w tym samym miejscu doszło do podpalenia samochodów. To jest 100 metrów od mojego bloku. W styczniu rozwalono przystanek kostką granitowa to jest 50 metrów od mojego bloku. Rok temu dresy szły i robiły rozróbę drąc mordy to jest 400 metrów od mojego bloku. Ja już nie umiem się wyluzować bo nawet jak auto się akurat nie #!$%@? same z siebie XDDD to wchodzi mi paranoja że złodzieje podjadą krasc mi koła albo radio z samochodu. Wszystko to w #katowice #patologiazmiasta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy u Was w mieście też tak jest że musicie paranoicznie przestawiać samochody codziennie w innym miejscu żeby was nie okradli?


@szynszyla2018: Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale nawet na Szopienicach takich cudów nie ma.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: ostatnio dość sporo podpaleń, m. in. samochodów czy wiat śmietnikowych. Ostatnie podpalenie to w sumie na Janowie w Katowicach, ostatnio widziałem że wrak samochodu dalej stoi.
  • Odpowiedz