Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: i fajnie, masz starego z którym masz dobrą relację co oznacza, że w przeszłości zatrybiło i jest git. Nie ma żadnych powodów do wstydu, podobnie jak mieszkanie w tym samym domu co rodzicie. Ta cała nagonka na szacunek i porozumienie ze starymi kręcona jest przez frajernie, która dobrej relacji z nimi nie ma. Czasem to wina ich, czasem rodziców - czasem z ich winy, czasem nie. Niemniej będą piętnować
  • Odpowiedz
#!$%@?, ile bym dał żeby móc iść nad jezioro z moim tatą. Też mam 30 lat, jak ostatnio byłem za tatą na rybach kilka lat temu w rok jego śmierci to nie zapomnę do końca życia
  • Odpowiedz
no i? co w tym dziwnego?


@MirekStarowykopowy: to że w tym wieku to już raczej ze swoją rodziną powinien a wcześniej ze znajomymi a nie ojcem/matką ale chuopu nigdy nie dane było takie życie
  • Odpowiedz
z rodzicami wypada wychodzić niezależnie od wieku nie wiem co ty wymyśliłeś teraz


@vieniasn: to że on może wyjść tylko z rodzicami. Fajnie że z rodzicami wychodzi ale on by chciał z jakimiś znajomymi, kobietą itp a nigdy tego nie miał. Ale n0rmiarze nie zrozumiejo
  • Odpowiedz