Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 48
@RobertPupica: i ta obsługa która skacze w okół Ciebie licząc na napiwek na końcu a i tak nic nie dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Premie to ma wypłacać szef a nie klient
  • Odpowiedz
@Jack47: no to zjdecie nie przedstawia neapolitanskiej pizzy. Patrzac po brzegach cos poszlo mocno nie tak. Co do reszty tresci nie moge sie wypowiedziec bo to kwestia gustu akurat. I tez zwykle wole chamska pizze
  • Odpowiedz
@Jack47: też raz dałem się namówić na mega super pizze, na google 4,8 na kilka tysięcy ocen. Zapłaciłem 45 zł za 30 cm. Nie dało się tego normalnie jeść, wszystko było mokre i się r-----------o.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: To samo sushi i ramen. Chyba wszystko co zagraniczne urasta do rangi luksusowego zarcia, mimo ze to wszystko to jest przeciez odpowiednik naszej zapiekanki - lokalnie tanie produkty w-----e w jedno danie
  • Odpowiedz
odpowiednik naszej zapiekanki


@good: no tylko ze zapiekanke zrobisz na o-------l ze starych skladnikow wciepanych n---------l do pieca. A ramen wymaga defacto zrobienia rosolu co znaczaco wydluza czas przygotowania samo w sobie. Ponijajac pseudofilozofie gotowania wywaru i przygotowania dodatkow.
  • Odpowiedz