Wpis z mikrobloga

3 piątek bez alko, jest w pytę, wczoraj mocno ciągnęło do walnięcia procencików, jednak postanowiłem kupić 2 miłosławy 0% oraz walnąć ostry trening i przeszło, co ciekawe po tych dwóch miłosławach wszedł fajny chill i relaks bez alko bomby

#alkoholizm #wygryw #chwalesie
  • 19
  • Odpowiedz
@drakan8: i kogo oszukujesz ze jest w pyte? Najwyraźniej dla Ciebie po alkoholu jest w pyte, to po co się oszukujesz ze bez akoholy jest też w pyte jak ty to mówisz? Nie bez alkoholu nigdy nie będzie tak samo i i tym wiesz dodatkowo pijesz piwo 0 bo tęsknisz i chcesz oszukać mózg . Jak nie chcesz pić to nie pij ale nie gadaj że bez alko jest lepiej
  • Odpowiedz
@drakan8: Odpada. Mi sie nie chce jezdzic bo niezmotoryzowany jestem :P
Pod nosem mam lewiatana, stokrotke, biedre, zabke, netto i w ostatecznosci lidla.

Ale z tego co widzialem to jak juz spotkalem sie z puszka to nie bylo to chyba 0,5l tylko mniejsze?
  • Odpowiedz
@drakan8: nie, nie zauważyłem. Zawsze byłem skryty i zastraszony pełen lęku. Jak nie pije to się nie poprawia. Po prostu miałem predyspozycje genetyczne - dziadek może nie alkoholik ale pił bardzo często i predyspozycje rodzinne rozbita rodzina i lęki od dzieciństwa niepewność jutra itp.
  • Odpowiedz
@drakan8: właśnie wracałem z kolejnymi 3 piwami i słysze rozmowę chłopaka i dziewczyny trzymających się za ręce:) on mówi że zna tych #!$%@?ów lekarzy i że jak pójdzie nawalony do szpitala psychiatrycznego to... i nie zrozumiałem a ona to dziś w nocy zostań ze mną. Gość był nawalony. Mieli na oko 25-28 lat. Niezły alkoholizm w tym wieku.
  • Odpowiedz