Aktywne Wpisy
cohh +75
Byłem dzisiaj w przychodni i postanowiłem skorzystać z prawa do pierwszeństwa w kolejce ze względu na posiadaną legitymacje honorowego dawcy krwi.
Pani w recepcji powiedziała, że mogę, ale pacjenci różnie reagują i się nie myliła.
Podszedłem pod gabinet lekarza, w kolejce było ~ 20 osób, spytałem się grzecznie kto teraz będzie wchodził i zacząłem wyjaśniać, że mam legitymację, jest takie prawo itd. przede mną była pani ~ 60 lat, powiedziała mi, że tu
Pani w recepcji powiedziała, że mogę, ale pacjenci różnie reagują i się nie myliła.
Podszedłem pod gabinet lekarza, w kolejce było ~ 20 osób, spytałem się grzecznie kto teraz będzie wchodził i zacząłem wyjaśniać, że mam legitymację, jest takie prawo itd. przede mną była pani ~ 60 lat, powiedziała mi, że tu
Lukaszo5 +112
Ten chłop to jest personifikacja chłopskiego rozumu. Jego narcyzm to jest jakiś inny poziom świadomości. Gość zna się na wszystkim a jego postrzeganie własnego wiejskiego ryja jest gorzej zakłamanie niż FASowanie Daniela Magicala.
Psycholog samouk - j----y zaraz będzie stawiał diagnozy. Dosłownie, zna każdy termin medyczny i jak nikt inny rozumie meandry ludzkiej psychiki.
Psychopata - ale taki wyjątkowy, cos jak Steve Jobs. 1% społeczeństwa - czuć po tonie wypowiedzi, że biznes nie ma dla niego tajemnic
Rebeliant - firmy go nie lubią bo on się nie gryzie w język. Cięta riposta, błyskotliwe wnioski, trafna ocena sytuacji - korporacje go nienawidzą.
Mędrzec - mimo, ze rebel to on już tyle doświadczył, ze potrafi jednak zachować fason. On wszystkich przejrzał.
Sama ksywa to już pomnik buractwa i zaściankowości. A team up z ściekiem Filipkiem przemilczę. Oddzielnie wiedzą niewiele a razem to nie wiedzą już nic.
Wisienką na torcie, małomiasteczkowej urody, jest jego zabuganski akcent. Gdzie on się wychował? Na stercie gnoju?
#famemma #takefun #tejkfiut #przegryw #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pragnę zwrócić uwagę, ze bawisz się tutaj w biało-rycerza, który będzie moralizował i mówił co jest dobre a co nie. Bo przecież wiesz najlepiej. Nie dość, ze wychodzisz na pseudointeligenta jak Twój idol to robisz to jeszcze z chujem Takefuna w mordzie.
@DonKapuczino: mocne xDDD