Wpis z mikrobloga

Tym razem MediaExpert.
Pogoda nie rozpieszczała z powodu zaduchu, ale przynajmniej w cieniu i z zapasem wody.
W środku spotkaliśmy szpica, który w przeciwieństwie do większości psów XXXS nie zrobił poruty i z fasonem czekał na swoją panią przy ladzie.

Specjalnie wołam: @jankowalski811: @kawior2007: @LosoweKontoLosowegoWykopowicza: @dktr: bo ostatnio dostali takiego zwarcia przy okazji wizyty w castoramie, że nie chcę by ich coś ominęło.


Dla niezorientowanych: do Castoramy jak i Decathlonu można zupełnie legalnie wejść z psem. Mimo to za każdym razem pytam czy nie będzie problemu. W brew temu co uknuł sobie jan. To zakupy były dość symboliczne: budowlanym były to 3x karabińczyk obok wejścia i kas, w sportowym 1x piłka dla modej a dziś odbiór małego zamówienia.

Na wykopie regularnie pojawia się temat psów bestii. Nie da się psa nauczyć poruszania i zachowania między ludźmi. Jednocześnie trzymając go w klatce. Wraz z postępem w nauce podnosi się poprzeczkę.
Polecam frazę: pies(y) wydostały się z posesji i jak to się na ogół kończy ...

#patologiazmiasta #pies #pokazpsa i podobno nowy tag, dla takich wieśniaków jak ja: #psiarze

@jankowalski811: Ten krótki "sznurek", który wisi u jej szyi ma lekko licząc 50 lat. To linka do wspinaczki mojego ojca jak jeszcze był w moim wieku. Zwykle w połowie jest jeszcze węzeł. I prawie zawsze jest przypięty do mojego pasa w czasie spacerów.
RichtigPiwosz - Tym razem MediaExpert.
Pogoda nie rozpieszczała z powodu zaduchu, ale...

źródło: 20240719_141614

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Richtig_Piwosz: Co kto lubi, ja bym nigdy w życiu nie wziął psa, ani jakiegokolwiek zwierzątka.
1. Mieszkam w bloku i ujadaniem #!$%@?ł bym wszystkich dookoła.
2. Nie ma gdzie łazić srać i szczać.
3. Nawet jak by było - to test to ostro #!$%@?, czy upał, czy zimno, czy leje trzeba łazić minimum 2 - 3 razy dziennie.
4. Zero wolności, przy każdych planach trzeba uwzględniać zwierzęta.
5. W #!$%@? kasy na weterynarzy
dktr - @Richtig_Piwosz: Co kto lubi, ja bym nigdy w życiu nie wziął psa, ani jakiegok...
  • Odpowiedz
To jest co prawda szykowana odpowiedź dla:

dobry pimpek pewnie nie gryzie

@simpiara:
Gryzie i to ścisła czołówka: 317kg / cal kwadratowy. Ale naprawdę trzeba coś ekstremalnego #!$%@?ć. Dlatego żadne z Was nie słyszało by przedstawiciel tej rasy zaatakował
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj:
Wróć do akapitu, w którym odniosłem się do wmieszania się w tłum wracających z zeszłorocznych koncertów na Stadionie Śląskim (2x Rammstein, Sanah, Andrea Bocelli no i derby śląska). Wspomniałem, że mimo tego, że byłem z psem w tym tłumie. To nikt nie doznał uszczerbku.

Na mirko nawet wrzucalem foto relacje z tych wyjść.
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz:

Wróć do akapitu, w którym odniosłem się do wmieszania się w tłum wracających z zeszłorocznych koncertów na Stadionie


to, że jesteś nieodpowiedzialny to już wiem od jakiegoś czasu, ja pytam o
  • Odpowiedz