Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: @Technick20 To zwykłe nieporozumienie. Mojemu kumplowi z tagu chodzi o samo słowo "frajer". Rzeczywiście na niejednym osiedlu za takie słowo jest kara, jednak nie ma to nic wspólnego z tagiem.

@lukiseven Spokojnie huop. Niepotrzebnie odpaliłeś agresora, nie marnuj ją na komentarze.
  • Odpowiedz
Mojemu kumplowi z tagu chodzi o samo słowo "frajer". Rzeczywiście na niejednym osiedlu za takie słowo jest kara


@Mr_3nKi_: Tzn, że np będę sobie szedł z kolegą, rozmawiał z nim o mlmiarzach, i jeżeli powiem np "te młotki od piramid finansowych to straszni frajerzy" i usłyszy mnie ktoś, to dostanę za to w------l? Przecież to nie ma sensu. Rozumiem, że gdybym nazwał jakiegoś sebka bezpośrednio frajerem to mógłby nie poradzić
  • Odpowiedz
@fishol przecież to są jakieś nieudolne próby tłumaczenia ich s----------a jakimiś "zasadami" i tego typu bełkotem. Żaden myślący człowiek nie bierze takich wysrywów rzekomych prawilniaków na poważnie, bo to jakiś bełkot jest. Ten człowiek to idealny wręcz przykład, dlaczego nie warto ćpać i chlać, bo z mózgu robi się kasza.
  • Odpowiedz
Ja na twoim miejscu poszedłbym się zbadać na dwubiegówkę.


@SaintWykopek: kosi konkurencje. Jako spermiarz nie dostaje odzewu na swoje zaloty wiec sobie umyslil, ze jak mniejsza bedzie konkurencja, to ktoras na jego spermiarskie wpisy zareaguje.
  • Odpowiedz