Wpis z mikrobloga

Ależ się naroiło sfrustrowanych kont pisowskich. Bożu świętu jak oni głośno teraz szczekają. Ilość i jakość obelg, gróźb i wyzwisk znowu sięga poziomu Tourette’a Obajtka. Ja tylko przypominam kwiatuszki moje kochane:

1. Ze spółek skarbu państwa zwolniono już kilkanaście tysięcy pisowskich Misiewiczów (pewnie wiele z tych kont, które tu ujadają ) i zwolnionych zostanie kolejnych kilkanaście.

2. Minister Bodnar krok po kroku wymienia prokuratorów i sędziów (za wolno ale jednak wymienia), co oznacza, że czas przeciągania śledztw i wyroków powoli się kończy

3. Ok 20 dużych śledztw już jest prowadzonych przez niezależną prokuraturę i łącznie już pewnie kilkadziesiąt osób powiązanych z PiS, przebywa w aresztach albo ma postawione poważne zarzuty. Kolejne dziesiątki a może i setki takich osób czeka w kolejce z kolejnych śledztw .

4. Byli pracownicy sądów, spółek i ministerstw składają obszerne zeznania obciążające swoich kolegów i koleżanki … śledztw będzie więcej i więcej i więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

5. Sondaże PiS i Konfederacji nie dają wielkich nadziei na powrót do władzy a Kaczyński jeszcze nie wie kogo wystawić w wyborach prezydenckich, bo według wewnętrznych badań pisowskich, każdy kandydat i kandydatka dostaje sromotne lanie zarówno od Trzaskowskiego jak i Sikorskiego. Czyli perspektywa na powrót do władzy i potencjalne ułaskawienia jest średnia. Oczywiście koalicja rządząca popełnia serię fatalnych błędów i może to wszystko przegrać na własne życzenie … ale bądźmy realistami: w końcu ktoś ich nauczy marketingu i zdobędą nowe i lepsze kadry, które podniosą poziom pracy w ministerstwach i spółkach.

Taka jest rzeczywistość … zaraz druga
Instancja czy tam ktoś, może orzec, że miejsce Romanowskiego jest jednak w areszcie … i ten histeryczny jazgot udawanego tryumfu zamieni się w histeryczny jazgot i krzyk mówiący o bezprawiu. Ja tylko sobie poczekam i poobserwuję.

https://x.com/Ten_Psycholog/status/1813581713135567038
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kryminalne #prawo #gospodarka
robert5502 - Ależ się naroiło sfrustrowanych kont pisowskich. Bożu świętu jak oni gło...

źródło: Screenshot_2024-07-18-10-58-44-235

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@robert5502: od kilku tygodni widzę meltdown tych wszystkich "obiektywnych, wyważonych i kulturalnych" kont, które teraz nadają propagandę rodem z tv republika. Tam już musi się ostro palić pod dupami.
  • Odpowiedz
@robert5502 podziwiam Twoj optymizm, ja uważam, że realne jest zwycięstwo nieznanego szerzej kandydata PiS typu Bocheński czy Płażyński w 2025 r. w drugiej turze, czy w 2027 r. rząd Konfedepisu.
  • Odpowiedz