Wpis z mikrobloga

Mireczki pracuje z domu szukam dla siebie biurka min 160x80cm
Pierwotnie myślałem o podnoszonym ale nie wiem czy będę z tego korzystał, w kazdym razie wpadło mi w oko to z Ikea
https://www.ikea.com/pl/pl/p/mittzon-biurko-okl-jesionowa-bejcowana-na-czarno-bialy-s99529115/
jest tez wersja z regulacja wysokosci
https://www.ikea.com/pl/pl/p/mittzon-biurko-z-regulacja-wysokosci-elektryczny-okl-deb-bialy-s99530265/

Ktoś używa i może się wypowiedzieć ? #ikea #biurko #programista15k
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie używam mebli z Ikea, ale mam biurko elektrycznie podnoszone. I używam tego podnoszenia czasem, bo niestety, ale mam problem z kręgosłupem (to jedno z radości z pracy w IT) i przydaje mi się być na stojąco przed klawiaturą i monitorem. Najlepsza pozycja to następna pozycja.
  • Odpowiedz
@Crisu: Kupiłem kiedyś za kilka stówek regulowane, ale 140x70 w xkom. Stelaż jest w miarę solidny, ale blat to cienka tanizna. Mnie tam to akurat odpowiada. Jakbym miał kupić drugi to raczej coś podobnie taniego. Z Ikea miałem w biurze w pracy i też było dobre.
  • Odpowiedz
Pierwotnie myślałem o podnoszonym ale nie wiem czy będę z tego korzystał, w kazdym razie wpadło mi w oko to z Ikea


@Crisu: Biurko "siedź" z regulacją wysokości blatu to ergonomiczne minimum.

jest tez wersja z regulacja wysokosci


@Crisu: Biurko "siedź-stój" z elektryczną regulacją jest przydatną opcją jak dłużej pracujesz. Biurka "siedź-stój" szukaj na markowym osprzęcie (np. Linak), z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z
  • Odpowiedz
Pierwotnie myślałem o podnoszonym ale nie wiem czy będę z tego korzystał, w kazdym razie wpadło mi w oko to z Ikea


@Crisu: w ikei mają dosyć drogie a wcale też nie jakieś super jakościowe.
  • Odpowiedz
@Crisu: nic nie polecam bo nie jestem testerem biurek elektrycznych z podnośnikiem. Mam jendo jakieś w pracy i wiem, że IKEA ma +50% cenę tego co oferują polskie sklepy.

Najsensowniej - wydaje mi się - nogi ogarnąć osobno i blat osobno. Też te podnoszone biurka to nie jest jakaś zaawansowana technologia i wiele się one nie różnią między producentami.
  • Odpowiedz