Wpis z mikrobloga

Dobrze, że Tusk załatwił te KPO. Ten kredyt się po prostu Polsce należał, teraz możemy takie ławeczki jak na zdjęciu stawiać za milion na przykład.

Albo na szkolenia cyfrowe na uniwersytetach 3 wieku xD dobrze zainwestowane środki prawda?no i dotacje dla "kultury" czyli sypnięcie wszystkim jandom, ostaszeskim, szturom i innym hollandom żeby ryj trzymali plując we właściwą stronę dla władzy.

Warto będzie spełniać te kamienie milowe. Te dotacje się po prostu KO należały xxdd i przypominam, że KPO to kredyt na odbudowę po COVID ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko 150 mld PLN. Ile to będzie sasinow?

#polska #sejm #wybory #gielda #polityka
JessePinkman38 - Dobrze, że Tusk załatwił te KPO. Ten kredyt się po prostu Polsce nal...

źródło: 1000013749

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon: na chwile obecna to ty tu krzyczysz "uga buga konfiarz xD" i kreujesz się na wykształconego nie lubię obnosić się wykształceniem ale jak tak prosisz to mogę ci zdradzić ze mam tytuł mgr inż, ty zaś masz tytuł wsiowego głupka xD
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon uga buga uga buga to sa twoje argumenty pisowcu z PO. Jesteś glupi podatnu na propagandę i partia to twoje życie xD jak z tobą wynieniam zdania (bo nie masz argumentów) czuje jak bym sie ustecznial wioskowy glupku xD

W mojej branży licza sie efekty a nie elaboraty. Jak bym chciał pisać elaboraty to poszedłbym na gówno kierunek pokroju socjologii czy innego humanistyczby nikomu nie potrzebny kierunek sam stawiasz xD
  • Odpowiedz
@JessePinkman38 jak to w Polsce. Kasa idzie na przerwał świcie królika, ale nie wszystko.
Właśnie robię wycenę pod pewien projekt rd za kilkanaście baniek. Oprócz tego że inwestor będzie miał mega zabawkę, to zarobią co najmniej cztery firmy jako moi podwykonawcy. Piniądz krąży w gospodarce i oby został w kraju jak najdłużej.
  • Odpowiedz