Wpis z mikrobloga

Dobrze, że Tusk załatwił te KPO. Ten kredyt się po prostu Polsce należał, teraz możemy takie ławeczki jak na zdjęciu stawiać za milion na przykład.

Albo na szkolenia cyfrowe na uniwersytetach 3 wieku xD dobrze zainwestowane środki prawda?no i dotacje dla "kultury" czyli sypnięcie wszystkim jandom, ostaszeskim, szturom i innym hollandom żeby ryj trzymali plując we właściwą stronę dla władzy.

Warto będzie spełniać te kamienie milowe. Te dotacje się po prostu KO należały xxdd i przypominam, że KPO to kredyt na odbudowę po COVID ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko 150 mld PLN. Ile to będzie sasinow?

#polska #sejm #wybory #gielda #polityka
JessePinkman38 - Dobrze, że Tusk załatwił te KPO. Ten kredyt się po prostu Polsce nal...

źródło: 1000013749

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Darek. Pomijając, że KPO to nie tylko kredyt, ale ten kredyt jest niżej oprocentowany niżbyśmy normalnie wzięli. A nie przepraszam. Wzieliśmy. Mateusz wział kredyt :P
  • Odpowiedz
Albo na szkolenia cyfrowe na uniwersytetach 3 wieku xD


@JessePinkman38: Wczoraj przyszła do mnie mama i mówi że była na szkoleniu jak założyć mobywatela i epacjenta i pytała mnie czy warto to zakładać.

Imo całkiem potrzebne szkolenia dla starszych osób.
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon no tak bo zamiast budować cos sensownego to beda takie gówno stawiac i przejadać hajs który trzeba spłacić no ale wiadomo ktytyka to od razu szmatecki bo ulung powski jak ty nie może przeżyć ze ktos "śmie śmieć" krytykować partię.
  • Odpowiedz
@wrobelzawodowiec no tak bo polska nic nie wplaca do kasy unii xD kasa z unii jest jak kasa rządu bierze się s powietrza xD marnotrawstwo to marnotrawstwo i niezależnie czy PO czy PiS kosztuję nas tyle samo. Nie podobało mi się wydawanie na ławki patriotyczne i nie podoba mi sie wydawanie na to gówno. No ale dla twardego elektoratu jak ty ta lawka tp metafizyka xD
  • Odpowiedz
@printf umówmy sie, pisowska hołota krytykować będzie wszystkich i wszystko, niezależnie co by władza zrobiła. Na szczęście ten złodziejski układ już nie rządzi, więc możecie sobie pojęczeć.
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon typowy powski beton jest typowym nie podałeś ani jednego kontr argumentu poza swoimi urojeniami. Niczym sie nie różnisz od pisowskie betonu mas tyle samo rozumu co oni a trzymasz tylko inną flagę partyjną. Przez takich oszołomów którzy nie sa w stanie wywierać presji na formacji na którą głosowali nic sie nie zmieni. Dla takich jak ty Tusk wychodzi odlasza ze w srody masz stać na 1 nodze i ty będziesz
  • Odpowiedz
@krdk a co mnie to obchodzi ze ktoś nie był w stanie wychować sowich dzieci do tego stopnia że nie utrzymują z nia kontaktu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chwalisz się swoją nieudolnością to cie zgasiłem. Własnym rodzicom nie pomóc i się tym chwalić w internecie xD
  • Odpowiedz
@printf: To powiedz tej sąsiadce, której dzieci ułożyły sobie życie za granicą, że nie była w stanie dobrze wychować swoich dzieci.
  • Odpowiedz
@printf nie użyłeś ani jednego przecinka. Jesteś upośledzony? Udało ci się skończyć chociaż 4 klasy podstawówki? Patrząc ja twoje żałosne wypociny, jesteś fajnokremlakiem z konfederosji. To by wiele tłumaczyło xd
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon tak jak myślałem mentalny pisowcu z PO nie masz ani jednego argumentu wiec będziesz lecial ad personam i innymi tego typu "argumentami" szkoda mojego czasu na takiego odklejenca
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon mentalny pisowwiec powski się zesrał bo wyzywanie nie działa i trzeba używać argumentów oj bardzo mi przykro moze jak bys skończył szkole o której tak mówisz to byś wiedział jak wyglada dyskusja i co to argument xD
  • Odpowiedz
@printf: Mieszkałem od urodzenia w okolicy, gdzie w co drugim domu dzieci wyjechały i ułożyły sobie życie w świecie.

Ja też pracuję za granicą.

Więc nie muszę historyjek wymyślać xd
  • Odpowiedz