Wpis z mikrobloga

W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km. Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 60 KM w gazie.
W ciągu kolejnych ok. 3 miesięcy zrobię kolejne parę tys. km i Fabia przestaje być moim daily, bo trochę zmieniła się mi koncepcja pojazdowa (przede wszystkim: potrzebuję większego auta - przesiadam się na Dacię Jogger). Niemniej, o Fabii mogę jedynie powiedzieć same dobre słowa, że zacna maszyna. Zaplusuj aby oddać respekt.
(więcej fotek w komentarzach)

Wołam @r5678 @cwlmod @gisot i innych, co nie mogli naczekać się nowych fotek czarnej strzały.

#samochody #motoryzacja #pokazauto #skoda #vagboners
Adamfabiarz - W 25,5 miesiąca przejechane 85 tys. km.  Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI ...

źródło: 449824056_17072404

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s-a-m bo jest najtańsza w stosunku jakość/cena

Dostaje się względnie jeżdżące auto za niskie pieniądze. Z salonu z „gwarancją”

Co z tego, że wszystko plastikowe i po upływie gwarancji się rozpada…
Już kiedyś było boom na tanie samochodu - marka nazywała się daewoo ;) Polacy rzucili się jak muchy do gówna a jak potem było wszyscy wiemy
  • Odpowiedz
@Notes: I właśnie widać, że nic nie wiesz, nowe Dacie stoją naprawdę wysoko jeśli chodzi o bezawaryjność a co do plastików to siedziałem też w innych modelach niby lepszych marek i taki sam plastik, ba nawet czasem gorzej spasowany. więc możesz sobie gadać co chcesz ale fakty są inne.
  • Odpowiedz
@s-a-m: no jakie są fakty inne? czy nie napisalem, ze to dobre auto w stosunku cena jakosc?
bezawaryjnosc? nie musialem dlugo szukac ale gogle wyplul ten artykul jako pierwszy :) wszak z 2022 roku ale to chyba nie za duzo zmienia w ogolnej ocenie marki
moje podsumowanie: dacia to budzetowy samochod dla kogos kogo nie stac na francuza, japonca czy niemca ;)

https://www.bankier.pl/moto/najbardziej-awaryjne-auta-dacia-liderem-niechlubnego-rankingu-12396/
  • Odpowiedz
@Notes: Mowa o nowych Daciach 2021+ są już na poziomie innych marek w segmencie b a co do cen to w cenie np. Sandero Stepway kupisz nową fabię,clio czy ibiza itp. a i tak sporo ludzi wybiera Dacie. Więc kompletnie niesprawiedliwe jest porównywanie tej marki do Deawoo bo odkąd Dacia jest na rynku poczyniła bardzo duży postęp a nowy Duster 2024 jest tego świetnym przykładem.
  • Odpowiedz
nowy Duster 2024 jest tego świetnym przykładem.


@s-a-m: o dacia duster 2024 wypowiem sie za jakies 5 lat ok?
skoda fabia to tez złom, clio? moze jeszcze opel corsa? wybieraja dacie bo ciagle jest najtansza i ma do zaoferowania "najwiecej" ;)
seat ibiza to chyba w wesji podstawowej kosztuje tyle co full dacia.
no niewazne... naród biedny to i samochody wybierane sa dla biedakow xD
  • Odpowiedz
@Notes: No to trochę nie trafiłeś bo Sandero jest drugim najlepiej się sprzedającym samochodem w Europie w 2023 aktualnie chyba ma pierwsze miejsce.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz Ja w 25 miechów takim samym gównem zrobiłem 160 tys. Jedyne co wymieniłem (oprócz olejów i filtrów) to klocki i tarcze z przodu za… 340 zeta kpl z fakturą.
To śmieszne autko to rasowy wół roboczy. Mówi to kierowca z przebiegiem 3 mln kilometrów.
  • Odpowiedz
  • 1
@SepulkoZnawca: Wow niezły przebieg.

@editores Przesiadam się z auta kupionego za 68 tys. (75 tys. na dzisiejsze) do auta za 92,5 tys.

@Ytaremtubyl Ja sprzedaję swojej spółce. Fabią będą jeździć moi pracownicy do miejsca wykonywania pracy. Już nawet założyłem na dniach kaganiec na 115 (pojedzie max 115-116).
  • Odpowiedz
@s-a-m na pewno nie z miłości do designu albo kultowości marki. Dacia - dobre auto w stosunku jakość do ceny :) czego nie rozumiecie?
  • Odpowiedz