Wpis z mikrobloga

Stan polskiego społeczeństwa to nawet wykop podsumowuje, gdzie rzekomo ludzie się realnie interesują. Mamy niespełnione obietnice między innymi w zakresie zniesienia podatku Belki, zwiększenia kwoty wolnej od podatku, paliwa po 5 zł, generalnie dalej mi się nie chce wymieniać, bo wygląda to po prostu słabo.

Ale jest za to zaoranie rynku #nieruchomosci przez kredyt 0 % i zrobienie laski deweloperom. Czym żyją Polacy? Że jakichś PiSowców teraz trzepią, gdzie finalnie g---o z tego wynika, 5 minutowe Igrzyska dla gawiedzi xD

#polityka #gospodarka #bekazpodludzi #pieniadze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: igrzyska się zaczną w przyszłym roku przed kampanią prezydencką z hasłem "jak wybierzecie pisowca to nie zostaną skazani za defraudację" coś czuję że przed wyborami będzie grzany Sasin i to słynne medialnie 70 baniek które będą chcieli mu formalnie udowodnić i go skazać. A może i elektrownie mu będą chcieli dowalić przy okazji.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Mi się podoba, że ganiają pisowców bo może to finalnie przyniesie dobry skutek dla kraju w postaci przerwania tej słynnej spirali "my nie ruszamy waszych, a wy naszych". Chociaż jak na razie to z tego polowania nic nie wychodzi, bo jeszcze nikt w więzieniu nie siedzi i się raczej nie zanosi.

Nie zmienia to faktu, że rzygać się chce czasem po wejściu na wykop gdzie okazuje się, że tematem dnia
  • Odpowiedz
Ale jest za to zaoranie rynku #nieruchomosci przez kredyt 0 % i zrobienie laski deweloperom. Czym żyją Polacy? Że jakichś PiSowców teraz trzepią, gdzie finalnie g---o z tego wynika, 5 minutowe Igrzyska dla gawiedzi xD


@Kopyto96: Tak się zarządza bydłem

Pchasz tematy na których się nachapiesz z boku a od frontu puszczasz tematy zastępcze. A to aborcja a to immunitety i inne bzdury. Dziel i rządź. Motłochu uwaga
  • Odpowiedz
@Reanef: Do wyborów nie będzie gotowana ani elektrownia jądrowa ani cpk, bo przecież nie mogą kontynuować projektów PISu i dawac im wodę na młyn kampanii jak to oni zaczęli a PO się tylko na tym wspina. Mamy generlanie teraz przestój we wszystkim bo po pierwsze koalicja się nie może dogadać (a se k---a ekipe zmontowali...) po drugie nie będą niczego ruszali przed wyborami żeby w kampanii wjechać na białym koniu.
  • Odpowiedz