Wpis z mikrobloga

@D3v0 baba której brak atencji. Dwa razy mnie zmaczowalo z jedną taką. Pisaliśmy, nawet sporo, rzuciłem w końcu że wolę spotkanie na żywo. Że trzeba się spotkac, poznać. Odpowiedziała że nie ma czasu na związek xD i tylko chce popisać xD
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: a to takich pisajek to jest pełno xd ja akurat na ig zagadałem do jednej laska strasznie angażująca odpisuje, spytałem o spotkanie a ona "no miałam ostatnio chłopa i niestety nie, popisać mogę bo to takie niezobowiązujące🥹" olałem od razu, ta zjechała do rodzinnej miejscowości i zaczęła napierać aż w końcu wyszła będąc chora xd
Raz mnie zmatchowalo na dwóch kontach z jedną laska to w końcu napisałem, umówiliśmy
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 jak będę chciał popisać to maile popisze. Jak będę chciał gierek to na konsoli pogram. Nie spotykam się bo mam za dużo czasu. Jak się spotykam to żeby kogoś bliżej poznać a później może coś spróbować w jakieś relacje itd. Zauważyłem że baby nawet jak szukają związku to później jak ktoś umie się określić że spoko, można się bliżej poznać to się wycofują. One wszystkie są takie same, chciałby faceta
  • Odpowiedz