Wpis z mikrobloga

Przeniosłem się do nowego miasta i od razu zauważyłem, że zaczęło wpadać więcej matchy (mniej muszę swipować żeby mieć matche dobrej jakości).
Jakiś czas potem zmieniłem zdjęcia, co istotnie przyczyniło się do ilości matchy (nie umiem robić dobrych zdjęć, ale myślę, że to podstawa do wyjścia z #przegryw).
Teraz czasem zmieniam male elementy, np opis.

I w tym momencie matche wpadają, dziewczyny odpowiadają i nie mam problemu z umówieniem się z atrakcyjnymi dziewczynami.

Miasto gdzie jest więcej kobiet od mężczyzn w moim wieku - oddaje. Czasem jak jadę do miasta, w którym studiowałem/miasta rodzinnego - to pomimo, że są to miasta wojewódzkie to nadal jest zdecydowanie słabiej...

(załączam zdjęcie moich statystyk, realnie randkuję od marca z kilkutygodniowymi przerwami, ostatnio randkuję na pół etatu XD)
#tinder #badoo #seks #randkujzwykopem
TiREX - Przeniosłem się do nowego miasta i od razu zauważyłem, że zaczęło wpadać więc...

źródło: my-tinder-insights-swipes-and-matches

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TiREX: do tej pory nie miałem jeszcze drugiej randki (poza jedną dziewczyną w 2021 lub 2022, ale w 2021-2023 byłem tylko na 4 randkach - pomimo, że aktywnie swipowałem i pisałem do dziewczyn)
  • Odpowiedz
  • 0
@gandalf_rzulty: mieszkałem w Katowicach, gdzie było średnio (dziewczyny niezbyt atrakcyjne, a jak już jakieś są to nie odpisują prawie). Teraz jestem we Wrocławiu i jest tu o wiele łatwiej. Samo przejście po mieście i obserwowanie wyglądu/sylwetki wystarczy żeby porównać pod tym względem oba miasta. Do Katowic mało studentów przyjeżdża z daleka, a do Wrocławia cała Polska ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@mistejk: większość to pewnie rozpoczęte konwersacje, gdzie dziewczyny nawet nie odpisały. Czasem jak się idzie w ilość, a nie jakość to wystarczy jednego dnia napisać do kilku dziewczyn, potem poczekać kilka godzin, zobaczyć co się udało, a potem odpisać/zaproponować wyjście/przejście na instagram. Nie piszę z dziewczynami za długo, bo i tak charakter dziewczyny na czacie vs na żywo to często różne rzeczy. Sam też nie umiem i nie lubię pisać
  • Odpowiedz
@TiREX: też mieszkałem we Wro w 2018 roku przez pół roku, laseczek masa, tylko dynaminy wtedy brakowało xD czasami myśle by tylko po prostu pojechać tam by połapać matchów, a i w sumie o ons bardzo łatwo
  • Odpowiedz