Wpis z mikrobloga

Miałem już nie grać w tego crapa, ale wyszło jak zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz to już tylko się bawię. Próbuję coś sprzedać na diablo.trade, maxuje sobie postać z nudów. Po setkach godzin (dosłownie, przez ostatnio miesiąc to wbiłem ponad 200h na wolnym XD) Necro to dalej ciota I #!$%@?, ale jeśli chodzi o same buildy to maxroll nie jest takim kotem jak sporo osób pisze na Mirko.

Plusy maxrolla to na pewno klarownie opisane buildy, aktualizacje, opis, ale patrząc na to z perspektywy czasu to maxroll jest dla laików lub osób które w tym siedzą i potrafią przerobić builda z maxrolla pod siebie. Do tej pory brałem buildy z maxrolla, czasem coś sprawdzałem na YT i jeśli sie trafi na dobrego twórcę to idzie znaleźć naprawdę kocur builda na YT. Wczoraj na szybko zmieniłem bone spirit na bone spirit #!$%@? wie co, mix spirit + kościane odłamki. Fart, że miałem jakieś Eq które w miarę pasuje (choć i tak build nie jest skończony) i jaki z tego wniosek? Buildy z maxrolla są spoko, ale jeśli mocno farmimy i mamy niemal w 100% zrobione Eq, staty i postać. Po zmianie bone spirit na #!$%@? wie co nagle przelatuje sobie pity 85+ z palcem w dupie, gdzie jakbym poświęcił dzień lub 2 na drop, tempering i hartowanie to pity 100+ byłyby na pstryknięcie palcem.

Obecny build jeśli chodzi o samą grę (bossy, hellhidy) jest mocno OP, na pitach w obecnej formie trochę kuleje ponieważ trzeba walić bule za buła by uzyskać 0 cooldown na bone spirit I jak na bosie całość polega na tym by stać w miejscu, spamować bone spirit I boss pada w jakieś 5-10s max tak na pitach czasem jak nie trafię dobrze spiritem to nie siada cooldown i trzeba się kręcić by się załadował XD ale jak napisałem, jakbym dopiescil builda to raczej przelatuje przez wszystko XD

Sezon niby skończony, ale dalej coś tam gram ( ͡º ͜ʖ͡º) na pewno S5 wlatuje barb. No i nauczony obecnym sezonem nie poświęcam już czasu na build, itemy, tempering nim nie znajdę pasującego builda, nie wbije 100 lvl I nie zrobię eq bo zmarnowałem tyle czasu, kasy i surowców na trash itemy, że aż wstyd mówić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#diablo4

#diablo4
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja dzisiaj w końcu zrobiłem tormented duriela. Chciałem jeszcze andariel ale brakuje mi tych #!$%@? kamieni a drop rate tego to jakiś dramat, 10 razy zrobiłem pity i sobie odpuściłem bo ani jeden nie wypadł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cojaturobie96 nie no styksow mam jeszcze kilka, sporo przepalilem. Duriela, andariel, zahira dawno zrobiłem, ale w międzyczasie z 5x builda zmieniłem i na starym Necro spiricie nie moglem wczoraj francy ubić XD więc zmieniłem znowu builda i chce dziś na lajcie ją uwalić
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie-solnik no w sumie fakt, ale chodzi bardziej o to, że jak Necro dopiescisz to jest kozak, sam mam teraz bone spirit I daje radę, ale do ideału to mi daleko niestety :/ teraz i tak już sensu nie ma spuszczać się nad tym wszystkim
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie-solnik Necro zły nie jest, jakbym od początku miał jedno builda to może by coś z tego było, coś tam się jeszcze bawię i sklejam to gówno, ale noo czuje w #!$%@? niedosyt bo obecnie pity 90 robie jakby powiedzieć na styk. Może jakbym wymwxowal Eq i znalazł z lepszymi afixami to coś by z tego było, ale już bardzo sensu nie ma bo sezon już się skończył
@Freddy_dilla wiesz,
  • Odpowiedz