Wpis z mikrobloga

Wykopki wybrali Tuska a teraz się organizują przed nim aby nie wprowadzał BK0% xD


@JanDzbanPL: nie słyszałem o nikim takim. Prędzej bym się spodziewał że to marketingowe działania pisu, już kiedyś tak robili wmawiając ludziom że to Tusk jest proimigracyjny.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: czyli twierdzisz że wykopki udzielające się w tym znalezisku wybrały KO i teraz organizują się przeciwko nim? Wskażesz jednego takiego?

niech rząd chce wprowadzić skrajnie patologiczny i drogi program


@PochlaniaczChleba: które ministerstwo poddaje taki projekt pod głosowanie?
  • Odpowiedz
@aarahon: poza mickiem nie znam poglądu żadnego wykopka żeby tak z buta strzelić, znam jednak ludzi z własnego środowiska, którzy za platformą głosowali, a przy wprowadzeniu programu na pewno tego nie powtórzą. Projekt wprowadzony jest przez ministerstwo niedorozwoju, a co to ma do rzeczy, skoro jak już wiemy "instrukcje idą z samej góry"

Jestem w stanie się zadeklarować, że jeżeli program zostanie uwalony, to zagłosuje na Trzaskowskiego zarówno w 1,
  • Odpowiedz
@aarahon: na razie próżno szukać u Ciebie prawdy i faktów, a jedynie powielanie przekazu partyjnego.
Ale mimo wszystko postaram się uzasadnić moje stanowisko

Dlaczego należy powiązać m.in ministra Domańskiego z #nastart, ładnie wyjaśnione jest w tej
  • Odpowiedz
na razie próżno szukać u Ciebie prawdy i faktów, a jedynie powielanie przekazu partyjnego.


@PochlaniaczChleba: czy nie ma w nim prawdy i faktów? Czy zawieram w nim jakąś propagandę?

Dlaczego należy powiązać m.in ministra Domańskiego z #nastart, ładnie wyjaśnione jest w
  • Odpowiedz