Wpis z mikrobloga

Konfiarze - i wy tak serio patrzycie na tego umoczonego Wiplera po uszy w PiSie, prawa ręka Mentzena, i myślicie, że tej koalicji z PiS nie będzie? XD Przyznam, że nawet ja jestem regularnie zaskakiwany tym, że Wipler tak głęboko współpracuje z PiS.

Przecież nawet ostatnio wyszło to, że współpracował i z ziobrystami.

#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: Kuce są marionetkami w rękach Mentzena, który jest z kolei marionetką Wiplera, ten natomiast to marionetka PiSu. Co ciekawe oni wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tej sieci powiązań ale im ona nie przeszkadza xD Coś niesamowitego.
  • Odpowiedz
@Gours: chodzi o to że Wiplerek nie przestał być pisowcem zna to środowisko od lat i wyhodował kilka beztalentów jako lobbysta nie czego ludzie oczekują że nagle przestal ich znać i wspierać starych znajomych po to jest w Konfie z Tyszką by zrealizować ewentualną koalicję PiS myślał że będzie niska frekwencja i uda się stworzyć rząd z Konfą, Razemkami może ktoś z PSL albo nowy z PO-TD i jakoś pójdzie
  • Odpowiedz
@Gours: Konfiarze to młodzi, mentalni pisowcy, którzy wstydzą przyznać się do popierania PiS-u. Już dawno to zauważyłem po części swoich prawackich znajomych. Toczka w toczkę bredzą pisowski przekaz, ale do PiS-u się nie przyznają, bo to obciach. PiS kojarzy się z moherami, prowincją, ludźmi niewykształconymi, więc głupio tak jednemu z drugim się przyznać, że mają poglądy tego towarzystwa. Dlatego znaleźli sobie Konfederację czy wcześniej KORWiN/Kukiz'15/KNP, bo te nie miały negatywnego
  • Odpowiedz
@Gours: to dość oczywiste, że konfederacja może wejść w jakąś koalicję z pisem w celu przejęcia władzy. Ostateczni liczy się tylko interes.
  • Odpowiedz
@Gours: ale że Wipler prawą ręką Mentzena? to ktoś tu słabo rozumie jak powstałą konfederacja i skąd się wziął Wipler i Mentzen. Menzen to właśnie prawa ręka Wiplera, on go wszędzie pchał jako front-face.
  • Odpowiedz
  • 0
@zune: w sumie cholera wie i różne są wersje, możliwe, że jest i tak. Ten Wipler jest przebiegły jak widać i ciężko mi go odgadnąć czasami
  • Odpowiedz
Chlop poważnie pyta czy startowanie z list danej partii robi z niego kogoś kto podziela poglądy danej partii xD


@swinkapl: nawet gorzej, chłop otwarcie przyznaje się, że startował z list pisu żeby dostać się do władzy.
  • Odpowiedz