Wpis z mikrobloga

Przypominam, że 75% uprawnionych do głosowania obywateli ruszyło dupy w chłodną, październikową niedzielę, bo uwierzyli, że to ten moment mentalnej zmiany, w którym ich głos serio będzie miał znaczenie.

Nowy rząd w pół roku zgasił to uczucie swoim nieudacznictwem i zakpił z nas wszystkich. Nic ich nie tłumaczy.

#polityka #sejm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister no cóż, jesteśmy skazani, albo na pseudoliberalnych nieudaczników, bez planu na cokolwiek, albo na hurrapatriotów, którzy mają w głowie wielki plan utworzenia polskiego imperium dobrobytu cofając nas mentalnie do czasów 2 RP
  • Odpowiedz
A w sumie z czymś się nie zgadzasz?


@vulfpeck: z defetyzmem i mentalnością małego, obrażonego dziecka - ten mccluskey idealnie to obrazuje. Prokuratura dała dupy? To ja już was nie lubię I niech już wraca ten kolega, który wszystkich bil, bo on przynajmniej miał w dupie ze mama zabrania.

Mieliśmy różne opinie prawne, prokuratura poleciała po bandzie, sąd naprostowal i idziemy dalej. Typ nadal ma 11 zarzutów i nie leci
  • Odpowiedz
@Tamerlan:

z defetyzmem i mentalnością małego, obrażonego dziecka


No ktoś jednak mnie do tego defetyzmu namawia - nie uważasz? Chyba mogę wymagać od rządzących, że będą sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków, a realizację jednego z najważniejszych postulatów, czyli rozliczenie PiSu, będą procesować z należytą pieczołowitością - tak, jak nam to
  • Odpowiedz
Chyba mogę wymagać od rządzących, że będą sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków,


@vulfpeck: możesz, a nawet powinieneś.

No ktoś jednak mnie do tego defetyzmu namawia - nie
  • Odpowiedz