Wpis z mikrobloga

Trzeba zrobić wszystko co się tylko da, żeby politycy osrali się przegłosować bk0, partia, która za tym zagłosuje musi być niewybieralna.

W interesie młodych ludzi jest to, żeby nie przeszedł ten program, bo mieszkania są przewartościowane.

Ja, moi znajomi i najbliższa rodzina na 100 procent nie zagłosujemy na partię, która za tym zagłosuje. Wam radzę to samo.

Na szczęście teraz dwa obozy polityczne są w sytuacji, gdzie każdy głos jest dla nich na wagę złota, więc nie mogą sobie pozwolić na lekceważenie młodego elektoratu.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #koalicjadeweloperska #kredythipoteczny
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista: o ile nadal stukrotnie mocniej wolę KO i bekę 0% niż PiS z całym ich u----------------m plus ich wersją beki 0%, to im dalej i szerzej poleci twój przekaz tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ta bo świat kończy się na tobie i na innych ludziach mających możliwość kupna przed 2023 lub chcący kupić kurnik w powiatowym do 700k na bk2 xD


@wygryw50k: po ilości protestów i liczących się akcji społecznych przeciwko bk0 faktycznie można odnieść takie wrażenie ʕʔ
  • Odpowiedz
@kakorass: No ja wiem, że jest tak jak mówisz, ale co? Mam nic nie zrobić jak wszyscy?

Nasza klasa polityczna od lewa do prawa jest beznadziejna i ma nas w czterech literach, ich podejście jest takie, że rozdajmy wszystko wszystkim i podpisujmy umowy bez korzyści dla nas.

Zrobić dobrze każdemu na wschód, zachód, północ i poludnie od nas. Na prawdę nie chce się użalać, ale Polakom należy się współczucie, że
  • Odpowiedz
Ja, moi znajomi i najbliższa rodzina na 100 procent nie zagłosujemy na partię, która za tym zagłosuje. Wam radzę to samo


@MakiawelicznyAltruista: jeśli PO zagłosuje za bk 0%, to już więcej na nich nie zagłosuje

Będę głosował na Lewicę, albo PIS - byleby nie na nich.
  • Odpowiedz
  • 1
@MakiawelicznyAltruista nie wybieralne powinny być wszystkie partie które chciały to wyprowadzić. Co to za rząd który na każdym kroku próbuje cię okraść bądź znieważyć. Opcje są tylko dwie albo ci ludzie działają na niekorzyść państwa z premedytacją, albo są po prostu idiotami. Po co mi rząd który ciągle musi być pod presją kontroli publicznej, ile czasu i pieniędzy zmarnowano już na samą dyskusję o tej głupocie jaka jest bk0.
  • Odpowiedz