Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dziewczyna ciągle nosi wkładki higieniczne. Każdego dnia.

To nie byłby problem, gdyby nie to, że przez to nie uprawiamy seksu xd Jesteśmy razem od pół roku i seks był chyba 5 razy. Nie jesteśmy nastolatkami tylko lvl 29, 27 jakby co. Ja nigdy nie dobieram jej się do majtek, bo wiem, że ma te wkładki, ona nie bardzo inicjuje też i skutki są jakie są.

Czy w Waszych związkach też są problemy z wkładkami? Jak temu zaradzić?

#zwiazki #seks #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja tam bym się wkładkami nie przejmował skoro nie ma okresu, zdejmujesz z majtami i jazda.
Chyba, że ma jakieś upławy grzybiczne to fujka i niech leczy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a moze tak sie moczy na twoj widok, ze musi nosic wkladki aby miec suche majtki. Poprostu laska lubi czuc sie komfortowo i higienicznie. Zacznij to traktowac normalnie bo co bedzie jak zobaczysz zakrwawionego tampona? Chcecie zwiazki budowac a podstawowych spraw nie rozumiecie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): ale że co? że zabrania Ci wkładać ręce w gacie jak ma wkładkę?
że nie może jej majtek zdjąć jak wymiętolisz jej cycki i dasz odczuć, że niżej też byś się pobawił?

jpdl ale macie problemy xD dojrzej i albo zmień partnerkę albo wyjaśnij sytuację. Po ślubie to już w ogóle jej nie dotkniesz, sądząc z tego co na wykopie piszą ;)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Może się wstydzi? Jakieś dziwne przekonania? Zbyt bardzo higieniczna?

Niektóre panny tak mają, że noszą bo nie chcą "ubrudzić bielizny", która naturalnie czasami podbarwia się wydzieliną i nie ma w tym nic nienormalnego.

Po prostu porozmawiaj z nią o tym, o jej obawach. Powiedz, że higieniczniej dla niej, że np po kąpaniu nie musi przecież nosić wkładki.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jak ciebie ziomek blokuje wkładka higieniczna przez kilka miesiecy, to mam nadzieję, że ta laska sobie znajdzie w końcu prawdziwego faceta, a nie przegrywa.

Jak miałem 17 lat to poznałem moją pierwszą dziewczynę, rówieśniczkę. Peklowałem ją przy każdej okazji, bez względu na to czy miała okres czy nie. Jak miała jakieś wkładki to nawet nie pytałem co to jest, a typ koło 30stki się tasiemki 4 cm boi.
  • Odpowiedz