Wpis z mikrobloga

PLAN #moneymaxxing dla huopa.

Życie nie ma ogólnie sensu, ale trzeba coś zrobić, żeby chociaż mieć namiastkę szczęścia czy tam k---a spełnienia, jeden c--j. Pogodziłem się trochę z tym, że spóźniłem się na następujące pociągi:
- urodzenie się babą i zarabianie na OF/Twitch oraz sprzedawanie skarpetek. W wieku 16 lat bym już wystawiał zapierdziane majtki na majtkomacie. W ten sposób to bym pewnie z 5000zł wyciągał na luzie. W wieku 18 lat miałbym 180 000zł. Jest to pesymistyczne założenie, bo są spermiarze co za skopanie po jajach płacą po kilkaset złotych.
- urodzenie się w bogatej rodzinie. Tu nic nie trzeba dodawać.
- wstrzelenie się w dobrym momencie w rynek. Studia informatyczne, zakręcenie się obok jakiegoś elektryka, marynarz wód słodkowodnych k---a. No obrać drogę i trafić dobrze w zapotrzebowanie, to pewnie w wieku 24 lat bym te 10 000zł netto miał. W wieku 30 lat bym spał na pieniądzach.

Zostało mi to co mam, a mam nic. Trzeba więc manimeksing zrobić. Oto plan boży:
- Tyranie w kołchozie do uzbierania na prawo jazdy C+E.
- W międzyczasie szlifowanie niemieckiego, ewentualnie może jakiś język skandynawski, albo Duński bo Dania nie tak daleko.
- W----------e się na DŁUŻSZE TRASY MIĘDZYNARODOWE. Z-------l i tyle, zapominam o życiu i jazda.
- W wieku 35 lat p--------ć mieszkanie sobie i dalej tak zarabiać
- No i nie zesrać się w międzyczasie. Potem pozostanie peklowanie Julek... żartuję bo mi odbyt wypadnie od siedzenia na dupie w tirze.
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuopWsiowy:

- urodzenie się babą i zarabianie na OF/Twitch oraz sprzedawanie skarpetek. W wieku 16 lat bym już wystawiał zapierdziane majtki na majtkomacie. W ten sposób to bym pewnie z 5000zł wyciągał na luzie. W wieku 18 lat miałbym 180 000zł. Jest to pesymistyczne założenie, bo są spermiarze co za skopanie po jajach płacą po kilkaset złotych.


Cope. Wiele lasek próbuje, ale tylko promil z nich odnosi sukces, do tego trzeba być ładnym i mieć jakiś pomysł. Z kartoflaną mordą to nawet nikt by na ciebie nie spluną i mógłbyś tylko zarabiać dupą na starych cwelach. Teraz też
  • Odpowiedz
  • 0
@JustTheDude: Co do pierwszego, to owszem, brzydka baba ma pod górkę, ale przeciętna już nie ma tak źle. Co do drugiego, to owszem, ale zakładamy, ze nie brakuje mi intelektu i umiem kierować swoim zyciem
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy no i jeszcze nauczyć się jakoś pomnażać kapitał, żeby chociaż jakoś skrócić czas odkładania pieniędzy. Samo odkładanie do skarpety bez pomnażania byłoby trochę nierozsądne.
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: rozumiem ale może się okazać że wydasz parę tych tysięcy na prawko na tira a i tak nie będziesz jeździć albo szybko zrezygnujesz, tiry to c-----y pomysł chyba ze lubisz jeździć bardzo
  • Odpowiedz