Wpis z mikrobloga

@Pastaadastra ktoś kto za życia miał przyjaciół, znajomych nie odejdzie zapomniany ale biorąc pod uwagę twoje zaczepne i ofensywny wpisy to widocznie nie masz gdzie wylać swoich przemyśleń bo kto normalny chciałby słuchać na okrągło takiego #!$%@?.
Pisząc że blackpill to prawda objawiona nie wiem czy baitujesz (wtedy jesteś bezbekiem) czy piszesz na serio. Nie chcę niczego sugerować ale powinieneś to przepracować u specjalisty bo nienawiść i mizoginia się z ciebie
  • Odpowiedz
ktoś kto za życia miał przyjaciół, znajomych nie odejdzie zapomniany


@mr-dawid: ech... jesteś niesamowicie źle uposażony intelektualnie, dosłownie niczego nie pojmujesz

przepracować u
  • Odpowiedz
@Pastaadastra dosłownie w żaden sposób ani razu nie odpowiedziałeś na moje komentarze. Wyrywasz ciągle coś z kontekstu i piszesz że
- jestem głupi
- niepotrzebnie się urodziłem (xd)
- żebym odstawił dropsy
Odwracasz kota ogonem. Dyskusja z tobą przypomina mi granie w szachy z gołębiem który rozsypie wszystkie pionki, nasra na szachownice i uzna że wygrał. Ok, nie zamierzam cię z tego przeświadczenia wyciągać. Wiem że to dla ciebie szok że
  • Odpowiedz
dosłownie w żaden sposób ani razu nie odpowiedziałeś na moje komentarze


@mr-dawid: za każdym razem Ci odpisuję, a Ty za każdym razem nie rozumiesz tekstu

niepotrzebnie się urodziłem
  • Odpowiedz