Wpis z mikrobloga

elo, jakiś czas temu zamieniłem siwego na aptekarza, do teraz używałem gorilla glue, ale chciałbym spróbować jakąś typową sative. interesują mnie 3 odmiany:
Aurora - Ghost Train Haze 22%
Aurora - DelaHaze 22%
Red No.2 - Lemon Skunk 19%
miał ktoś którąś i może polecić? różnica tych 3 pp w thc jest jakoś realnie odczuwalna?

#marihuana #medycznamarihuana #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #420
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@elementarz1: ale że lemon to czemu zły? zapach ci nie pasi? dla mnie akurat zaleta bo dziewczynie wszystkie inne niż jakieś cytrusowe czy truskawkowe śmierdzą
słaby w sensie słabo kopie?
  • Odpowiedz
@winslow: wiadomo, cały mój post to opis subiektywnych odczuć, lemony wedlug mnie nie należą do najmocniejszych, da się nimi oczywiscie nasycić, ale to nie jest coś co odłoże w połowie blanta, dla mnie wszedlkie smaki lemonowe, tangerinowe i truskawowe to troche przerost formy nad treścią, imo najlepszy smak to ten smak, który pamiętam z 2009 czyli mocny naturalny zapach, bez nut czegokolwiek, taki po którym idziesz siedzieć jeśli parówki przejdą
  • Odpowiedz
różnica 3% nie jest odczuwalna. czasami nawet różnica 15% nie jest odczuwalna. patrzenie na konopie pod względem mocy tylko po thc jest ultra prymitywne
  • Odpowiedz
@winslow: Nie ma już lemon skunka, tak jak @placzek napisał pod tą nazwą jest Jack Haze czyli jak dostaniesz receptę na Red no 2 to kupisz odmianę Jack Haze, osobiście nie testowałem ale delahaze odradzam bo takie nijakie było, ghost train haze teraz mam i mogę polecić jak chodzi o sativy.
  • Odpowiedz
Aurora - Ghost Train Haze 22%

Aurora - DelaHaze 22%


@winslow: kolega testował oba powyżej i niezłe uperdalacze. Przewaga sativy więc mocno energetyczne energetyczne. Zamienił właśnie na Gorilla glue właśnie.
  • Odpowiedz
@wojo: @winslow imo gorilla glue najlepsza z tego zestawienia, i jak jeszcze wyzej mirki pisali, lemon skunk pod bandera Red No 2 to juz przeszlosc, teraz jest to Jack Haze ktory rzekomo jest jeszcze lepszy, aktualnie pale i wydaje sie calkiem ok ;) ale na dzien imo najlepsza podemnie gorilla glue 22%, choc i 20% pewnie bedzie eleganckie
  • Odpowiedz