Wpis z mikrobloga

@Janusz_Rekina: A czego oczekujesz? To dopiero 2 sezon. I tak sporo postaci już umarło w porównaniu do pierwszych dwóch sezonów Gry o Tron. Dopiero od 3 sezonu serial się rozkręcił. Pamiętaj, że to leci na podstawie książki, mniej więcej, więc wiń Martina za to, że fabuła idzie powoli w porównaniu do Gry o Tron
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Dla mnie odcinek był przyjemny, nie był zapychaczem odsuwającym w czasie akcję jak trzeci a dialogi były spoko, nie było w nim żadnej debilnej sceny jak Rhaenyra zakonnica, nudziłem się chyba tylko na scenach z Baelą. Podoba mi się jak ten serial poszerza świat o te mniejsze rody czego wcale prawie nie było w GoTcie.
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Rozmowa Otta z Aegonem w 2 odcinku była świetna. Ty oczekujesz po prostu drugiej Gry o Tron a to jest po prostu inny serial w tym samym uniwersum. Tutaj fabuła jest prostsza, bardziej skondensowana, jest mniej postaci i wątków. Wszystko się kręci wokół tego kto wygra wojnę a w GoTcie było kilka wątków. Materiał źródłowy jest bardziej ubogi. Miej pretensje do Martina że nie napisał fabularnych książek w tym
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Nie dostaniesz już serialu na poziomie pierwszych 4 sezonów Gota w tym uniwersum bo nie ma materiału źródłowego. Po prostu. No chyba że całkowity reboot serii.
  • Odpowiedz