Wpis z mikrobloga

#samochodyelektryczne #sct #wykop

Było znalezisko na głównej:
https://wykop.pl/link/7490081/oplata-za-wjazd-do-centrum-elektrykiem-od-2025

Przeczytałem tytuł, przeczytałem opis. Chciałem wejść w znalezisko, żeby przeczytać artykuł. Wchodzę i błąd przy ładowaniu. Załadowały się jedynie powiązane, w tym jedno z nich, z tytułem, że to manipulacja. Chciałem jednak najpierw przeczytać artykuł o co chodzi, a potem zobaczyć co to za manipulacja. Odświeżyłem stronę. Nie ładuje się w ogóle.

Szukam w Google po tytule, jest, ale 404, usunięte i oznaczone, że manipulacja.

Mimo że używam innej aplikacji do Wykopu, to i tak otwiera się oficjalna (mimo że mam ustawione otwieranie linków w niej na "zawsze pytaj") w której nie ma nic (nie da się klikać tego linka).

Wygrzebałem link z Google i wchodzę w znalezisko. Jest. Tzn. główny artykuł usunięty, ale są powiązane i komentarze.

Dwa tematy:

1. Jaki jest sens usuwać artykuł? Wystarczy, że oznaczone, że to manipulacja. Bez sensu żeby istniały komentarze i wszytko co odnosi się do artykułu, ale nie można go zobaczyć.

2. Oficjalna aplikacja jest bez sensu.
- Nie pokazuje komentarzy ani powiązanych ze znaleziska tak oznaczonego.
- W link, który się wyświetla nie da się klikać.
- Mimo że nie używam tej aplikacji, to i tak ona olewa sobie ustawienia i się włącza. Chyba jedyny sposób to odinstalowanie jej. Myślałem, że może kiedyś się przyda, więc ją trzymałem (np. nie będzie dało się czegoś zrobić w nieoficjalnej aplikacji).
mk321 - #samochodyelektryczne #sct #wykop 

Było znalezisko na głównej: 
https://wyko...

źródło: 1000016548

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mk321 Trapi mnie pytanie kto decyduje co jest manipulacją i jakie kryteria przyjmuje? To jak dla mnie wytrych do wprowadzenia cenzury.
  • Odpowiedz
@typ53B: najczęściej nie trzeba tu nic decydować. Samo kliknięcie w artykuł w 90% ujawnia manipulację, bo tytuł i opis nie klei się z treścią. A jeśli ktoś zgłasza manipulację to podaje źródło to potwierdzające
  • Odpowiedz
@mk321: jakiś czas temu był też o autach EV artykuł na głównej, masa wykopów prawie tysiąc i jeb skasowany bo informacja nie prawdziwa - ale to do nikogo nie dotarło kto nie wszedł w jego link, a tak jakby zostawili i napisali dużymi literami INFORMACJA NIEPRAWDZIWA miało by to większy sens
  • Odpowiedz