Wpis z mikrobloga

@dznhn8wmyg: Fakt, że te szkolenia są tylko dla kobiet to dopiero czubek góry lodowej. Są tam takie kwiatki jak Tworzenie stron internetowych w Wordpress wraz z egzaminem, Social Media z elementami projektowania i edycji stron
Internetowych oraz grafiki komputerowej wraz z egzaminem
czy Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla menedżerów i
pracowników biurowych wraz z egzaminem
. Przecież takie szkolenia są nic nie warte i można je sobie w buty wsadzić.
  • Odpowiedz
Wywalanie pieniędzy podatkników w błoto.


@groman43: xd, program sponsoruje UE w ramach konkretnego dzialania, to sa te smieszne cyferki z przodu nazwy projektu.

Wiec unia daje kasę, Polskiej firmie ktora przeprowadzi szkolenia na konkrentej grupie osob. Większość kursów ma jakis papier na końcu. Nigdzie nie jest napisane ze to ma zastapic studia
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: Tja, już sobie wyobrażam jak pani 45+ po kursie stawiania stron na Wordpressie znajduje pracę na dzisiejszym rynku IT. Mam wrażenie, że nie do końca wiesz o czym mówisz.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: nie wiem jak gównokursy z pythona, chmury i testowania mają pomóc w założeniu sklepu internetowego, ani w jaki sposób doszliśmy do tego, że osoba wykluczona zawodowo nagle ma kompetencje i kapitał do prowadzenia własnego biznesu XD nie wiem też, czy ktoś będzie śledził i raportował losy uczestniczek, ile to kosztowało i jaki był efekt - ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@chinski_pierozek: czasem napewno lepszy niz przy szkoleniu panow. Byłam na kursie gdzie przypominano im ze w, budynku jest monotoring i nie pijemy xd

Nie twierdzę ze, osoba z ulicy po takim kursie zacznie wymiatać w programowaniu, jednak moze uzyc zdobyta wiedze w pracy, chocby wystawiajac aukcje na allegro. Mamy taka specyfike ze, male firmy np sklepu internetowe, szukaja ogarniaczy co umieja wszystko, od seo, po pakowanie paczek, a duze firmy
  • Odpowiedz