Wpis z mikrobloga

Nagłówek z Polsat news "próba zamachu na Trumpa" Czyli można się rozejść wg tej telewizji ktoś "próbował" oddać strzał, ale go wcześniej zabili. #!$%@? przecież jest coś takiego jak nieudany zamach. Gość oddał strzał więc on nie "próbował" on dokonał zamachu lecz nieudanego. Czy to ja nie znam języka polskiego czy dziennikarze z polsatu pierdoła do rzeczy? #wydarzenia #trump #zamach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D3SP3RO: dziennikarze to debile. trzeba zdać sobie sprawę, że obecnie wyższy poziom to gdy sami zobaczymy jedynie fakty a komentarz dorobimy sobie sami albo nie wiem weźmiemy z internetu. Opinii i manipulacji dziennikarskich nie ma co słuchać
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
Kula przelatuje 2 cm od mózgu, ale on nie jest zamachowcem, on nie dokonał zamachu. On jest "próbowcem". To tak jak z nagłówkiem z Onetu nie o zamachu na Trumpa, a o "incydencie" na wiecu. Ku**a incydent to by był jak by mu gołąb nasrał na głowę.
D3SP3RO - Kula przelatuje 2 cm od mózgu, ale on nie jest zamachowcem, on nie dokonał ...

źródło: temp_file1263603287155966374

Pobierz
  • Odpowiedz
Kilka centymetrów dzieliło nas od oglądania rozbryzgującej się niczym arbuz głowy Trumpa


@Tabasco666: CUD, PACZNOŚĆ, PALEC BOG, GOD HIMSELF xDDDD
Tu poszło nawet szybciej jak z oswaldem, bo od razu rozwalili zamachowca, żeby nic nie powiedział xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kefas_safek nie zgodzę się - wybacz :) mówi się, że ktoś oddał celny bądź niecelny strzał na bramkę i celny strzał może zakończyć się golem. Nawet idąc Twoim tokiem rozumowania potwierdzasz to co mówię bo próba strzelenia gola to oddanie strzału w światło bramki lub w sumie gdziekolwiek, a "próba zamachu" jest wtedy jak rozkładasz karabin na dachu i ciebie na tym łapią i zatrzymują - to jest próba zamachu, a
  • Odpowiedz
@D3SP3RO: A tu można się spierać, kiedy próba się zaczyna i kończy. Dla mnie próba zaczyna się w momencie jak rozkłada karabin i trwa do momentu wystrzału - jak zastrzeli to próba udana, jak nie trafi to nieudana. Więc według mnie próbował zastrzelić Trumpa, lub inaczej mówiąc próbował przeprowadzić zamach przez zastrzelenie kandydata na prezydenta, ale się nie udało - nie zastrzelił go. Można też równie dobrze powiedzieć, że przeprowadził
  • Odpowiedz