Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie kilka filmików tego #ksiazulo i jego chłopaka. Już nie będę się jakoś rozpisywał na temat tego, że na jedzeniu się nie znają, bo to fakt. Dlaczego oni mówią jak przygłupy? Te wszystkie "dla mnie", "się podoba się", zła wymowa słów itd. Ja rozumiem, że to tak ironicznie ale stosowanie takich narzędzi wyrazu ma siłę kiedy jest używane sporadycznie, może być wtedy zabawne. Za to używanie tego cały czas, sprawia że po prostu mówisz jak debil bo to twój standardowy język a nie hehe humoreq. Najbardziej irytująca rzecz u tych typów.

Skończy się to tak, że dzieciaki będą mówić jak troglodyci, chodząc i oceniając jakieś c-----e kebsy. Lata zajmie wyplewienie tego gówna z mowy.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@endless_void jak dla mnie to mogliby i nawet pierdzieć oraz bekać do talerzy, bo dopóki "wyjaśniają" januszerkę która serwuje g---o za niebotyczne pieniądze, to jest to najlepsze co spotkało polską gastronomię w tym millenium.

Polska stoi c------m kebabem, ci panowie wytoczyli swego rodzaju walkę ze słabymi praktykami restauratorów, którzy w imię zysków wciseliby ci każde g---o.
  • Odpowiedz
@endless_void „podoba się dla mnie” to zwrot wymyślony przez dwóch pajacy z jakiegoś kanału o rowerach, w których chwalą rowery ze swojego sklepu.

Innym nie znam.

A tych patusów nie oglądam.
Czego to ludzie nie zrobią, by nie pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: te "pajace od rowerów" są z Podlasia a tam używa się właśnie takich zwrotów, chociaż sami traktują to jako mem, także nic nie wymyślili. Udajesz teraz debila czy na prawdę nie słyszałeś o charakterystyce 'białostockiego dialektu'?
  • Odpowiedz
@mookie: to wszystko jest biznes i ściema dla gojów, przecież to jest walka z konkurencją, każda knajpa jaka odwiedzi i da rekomendacje staje się z-----a, często została wcześniej wykupiona przez tajemniczego inwestora i zjawia się ten typ i karuzela się nakręca. To co kosztowało 20ziko i było zajebiste dla wtajemniczonych, staje się celem p---------j pielgrzymki gimbusów z całego kraju i nie da się tam jeść
  • Odpowiedz