Wpis z mikrobloga

Ostatnio wiele roznych statystyk i prognoz sie pojawia na tagu wiec cos z pierwszej reki:
- Tydzien temu wystawilem w Warszawie mieszkanie na wynajem.
- Wystawilem za 500 zl wiecej niz podobne metraze w okolicy ale moim zdaniem mialem troche fajniejsze wykonczenie
- Mieszkanie po 4 dniach bylo wynajete. Z tego co mowil posrednik umowil sie z 8 osobami a paru odrzucil bo byli "podejrzani". Ja tam finalnie z 2 wybralem babke co mi bardziej lezala.

Czy jakos to wplywa na wojne spadkowiczow / wzrostowiczow nie wiem ale czesto te same osoby pisza o jakims mega kryzysie na wynajmie a jak to wyglada w praktyce to wlasnie opisałem.
#nieruchomosci
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bez oplat. Czynsz z mediami okolo 500


@oddalenie: to jest drogo. Bo w sensowne mieszkania możesz znaleźć do 3k za 50m2 20 min na piechotę do PKiN. Ciekawy jestem dlaczego ludzie akurat Twoją ofertę wzięli a nie te, które są dostępne na rynku.
  • Odpowiedz
@oddalenie: Żeby tylko się nie okazało, że "cena nie gra roli" bo i tak za dwa miesiące przestanie płacić :) Ale może babka jest spoko i musiała coś wynająć i akurat jej si spodobało. Ja miałem akcję, że babka była zdecydowana po 5 minutach pomimo wyższej ceny niż rynkowa bo do pracy miała przez ulicę, a nie godzinę tramwajami, a do tego jej facet gdzieś blisko mieszkał
  • Odpowiedz
Żeby tylko się nie okazało, że "cena nie gra roli" bo i tak za dwa miesiące przestanie płacić :) Ale może babka jest spoko i musiała coś wynająć i akurat jej si spodobało.


@FilipWWL: no właśnie to jest ciekawe bo mamy np. taką możliwość wyszukiwania:
https://123.mzuri.pl/lista-ofert/?f_location_locality%5B%5D=%2FMazowieckie%2FWarszawa&f_location_locality%5B%5D=&mapa=&mapaX1=&mapaY1=&mapaX2=&mapaY2=&mapaCX=52.02029&mapaCY=18.55097&mapaCZ=6&mapaVis=0&f_street_name=&f_sectionName%5B%5D=ApartmentRental&f_description=&f_price_amountMin=&f_price_amountMax=&f_totalAreaMin=40&f_totalAreaMax=&f_noOfRoomsMin=&f_noOfRoomsMax=&submit=Szukaj

Minimum 40m2 Warszawa. To jest pośrednik, który żyje z wynajmu mieszkań. Umowa na rok itd. powiedzmy jakoś ustandaryzowana forma najmu. Większość mieszkań tam jest
  • Odpowiedz