Wpis z mikrobloga

Mam #drony #dji mini 2 se, myślę nad przesiadką na 3 lub 4, argumentując sobie zmianę lepszą matrycą.

Jednak, zdjęcia które robi 2-ka są dla mnie ok, to znaczy szału nie ma, ale mam wrażenie że są wystarczające. Czy ktoś robił taki upgrade i może potwierdzić że zmiana ma sens?

Próbowałem znaleść gdzieś w necie jakieś testy porównujące zdjęcia i filmy robione tymi dronami, ale nic takiego nie znalazłem - może ktoś zna takie strony?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robiłem z mini se na mini 3 pro obecnie, znaczniej różnicy nie widzę ani w wideo ani w zdjęciach, owszem są nieco lepsze ale nie warte swoje ceny, w sumie żałuję kasy wydanej na 3 pro.
  • Odpowiedz
@maryce: największą różnica zobaczysz podczas zachodu słońca, ogólnie jak będzie mniej słońca, będzie mniej szumów. M2SE ma 2.3" i przesłonę f/2.8, a M3P o 1/1.3" i f/1.7. Ma 4k@60 pod slowmo, większy bitrate i d-cinelike. Nie sugeruj się tymi 48Mp. No i kamera może mieć lekki up tilt. Czy to będzie skok w jakości że powiesz WOW, no pewnie nie, ale czy będzie? No tak.

Jeśli naprawdę chcesz wynieść na
sirgorn - @maryce: największą różnica zobaczysz podczas zachodu słońca, ogólnie jak b...

źródło: emzrgp5byr8d1-1

Pobierz
  • Odpowiedz