Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak PiS #!$%@?ł głosowania za swoich rządów? Na jego wyborcach to nie robiło wrażenia mimo że sami posłowie PiS czasami głosowali inaczej niż góra. Obecna koalicja dopiero po raz pierwszy przegrała głosowanie w Sejmie, ale było ono niezwykle ważne dla jej wyborców. Już widać tego efekty jak jej wyborcy się #!$%@?ą na PSL i Giertycha. O ile tego drugiego można ukarać albo nawet wywalić z klubu i nie zrobi to różnicy tak z PSL może być problem, bo pociągnie na dno Trzecią Drogę. Jest mi szkoda Hołowni, bo akurat on i jego formacja głosowali za i widać, że rozumie nastroje społeczne co udowadnia jego stosunek do bk0%. Tylko nie wiem, czy wychodzenie z projektu Trzeciej Drogi akurat teraz będzie dobrym pomysłem, bo może się skończyć tak, że PSL już w całości będzie głosował z PiSem. Naprawdę, ta koalicja musi zrozumieć, że jak będzie pozwalać, żeby działy się takie rzeczy jak ta dzisiejsza to poparcie szybko poleci w dół. Jej elektorat to jednak w większości beton nie jest.
#polityka #sejm
  • 6
  • Odpowiedz
Obecna koalicja dopiero po raz pierwszy przegrała głosowanie w Sejmie, ale było ono niezwykle ważne dla jej wyborców.


@Koziom: to tylko świadczy o wyborcach. #!$%@? w poprawę jakości i kosztów życia w Polsce, aborcja się liczy xD
  • Odpowiedz
@Koziom: to tylko świadczy o wyborcach. #!$%@? w poprawę jakości i kosztów życia w Polsce, aborcja się liczy xD


@Wokawonsky: Aborcja jest o dziwo najważniejszym tematem dla Konfederacji, jak tylko pojawił się wniosek do Trybunału Konstytucyjnego to wszyscy posłowie szybko się podpisali. I jeszcze ogłosili sukces. Widać to także wśród wyborców tej antypolskiej partii, którzy w zasadzie najbardziej grzeją ten temat.
  • Odpowiedz
Aborcja jest o dziwo najważniejszym tematem dla Konfederacji


@M4rcinS: sprawdź sobie, jakie projekty ustaw złożyli w tej lub poprzedniej kadencji. Czy jest tam coś na temat aborcji?

jak tylko pojawił się wniosek do Trybunału Konstytucyjnego to wszyscy posłowie szybko się
  • Odpowiedz
Już widać tego efekty jak jej wyborcy się #!$%@?ą na PSL i Giertycha.


@Koziom: wyborcy koalicji czy Hołowni? Na Giertycha sami głosowali to mają, nawet mi ich nie żal¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz