Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #tinder #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #blackpill #instagram #psychologia

Ogólnie, to od jakiegoś czasu zawsze te same laski lajkują mi story lub ewentualne posty na Ig. Jak kogoś nowego poznam na Tinderze, to też w sumie tak jest i przybywa ich, bo siedzę tam ciągle i kogoś poznaję. Z drugiej strony, czasami nawet jak taka lajkujaca dziewczyna jest, to jak nie gadamy z 3-4 tygodnie, to potrafi mnie odobserwować, mimo że wcześniej była zainteresowana w rozmowie i też wszystko lajkowala.

Zawsze mi trochę szkoda, jak tracę znajomość z fajną dziewczyną ale też nie staram się nigdy bardziej, niż druga strona. No i ciężko byłoby jednak utrzymywać znajomość z 20 laskami, tym bardziej jako introwertyk.
No ale wydaje mi się, że one są zainteresowane ale po prostu widzą, że mam wywalone i odchodzą jak nie ma kontaktu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadnyChlopczyk: no super podsumowanie, w relacjach nie ma 50/50, zawsze facet na początku relacji wychodzi z inicjatywa, to jest podstawowy imperatyw relacji romantycznych. Możesz się z tym nie zgadzać, ale wtedy nie będziesz miał wyników jak sam widzisz. To nie jest tak, że one nic od siebie nie dają, bo dają ci ewidentne sygnały zainteresowania, ale w naszej kulturze rola mężczyzny jest żeby je pociągnąć dalej
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: po prostu nie chcą o Tobie pamiętać jak widzą że spamisz zdjęciami z jakiś miejsc gdzie zapewne poszedłeś z inna laska, ja jedna odobserwowalem i usunąłem jej obserwacje u mnie, to biedna nie mogła być gorsza i mnie z dpy zablokowała xD
  • Odpowiedz
@greenbong: No i ch*j a ja nie chce się do nikogo podlizywać. Z tym jest problem ale też jakoś nie specjalnie mi zależy na budowaniu czegokolwiek. Bardziej patrzę na nie, jako na ewentualny obiekt seksualny ale też wiązać się z kimś, to później może lepsza okazja uciec.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: No właśnie nie spamuje zbytnio. Od czasu do czasu coś wleci ale raczej nigdy nic, co sugeruje, że jestem na randce z inną. Tego unikam, bo by się obraziły wszystkie. A zresztą nie chodzę już ostatnio na randki.
  • Odpowiedz