Wpis z mikrobloga

@guovens: Są rzeczy robiące większe wrażenie, ale na to chyba nie jesteś jeszcze gotowy. Do tego trzeba mieć otwarty umysł, bo tematy trochę dłuższe i skomplikowane, ale niesamowicie wywracają mózg na drugą stronę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@NieDlaWykopka ale ja pytam o konkret, co robi większe wrażenie, na które nie jestem chyba gotowy, a nie p---------e o naleciałościach. Tylko o to mi chodzi, czego niby nie skumam?
  • Odpowiedz
No nie wiem, łatwo się uruchomiłeś i nie chcesz dyskutować, co nie jest dobre, w tym wątku też pokazałeś, że podobają ci się rzeczy bardzo poprawne kulturowo, dlatego wybacz, ale nie widzę w tym sensu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NieDlaWykop uruchomiłem się, bo nie znasz mnie a odpalasz jakieś sądy wyższosciowe na temat mojego gustu, albo mojego pojmowania. Ok, powiedz jaki ty masz autorytet, żeby tak mnie oceniać (po mojemu: obrażać).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@guovens jeśli masz większe kompetencje, to przedstaw je, bo nienawidzę takiego wyzszościowego p---------a "bo ty nie rozumiesz poezji/sztuki", a ty rozumiesz? Wyłuszcz mi to tutaj elegancko, albo s--------j do swojej literackiej ochronki machaj rączką jak k---a na okazje, kto taki, kto owaki.
  • Odpowiedz